Pracovníkom mestského úradu z oddelenia územného rozvoja a životného prostredia sa naskytol žalostný pohľad na mestskú zeleň na Veľkomoravskej ulici. Nejaký „milovník prírody“ tu totiž do niekoľkých tují navŕtal diery, dôsledkom čoho tieto uschli. Ktovie, čím tohto „dobráka“ stromy tak iritovali?
/raj/, foto: M. Gajdárová


Bojan Ćirić: Malacky majú najlepších fanúšikov na Slovensku!
Na konci apríla sa skončila sezóna nášho A tímu mužov v Niké Handball extralige. Hoci Záhoráci v…
Záver futbalovej sezóny
Futbalisti áčka FC Žolík Malacky majú za sebou dve predposledné kolá aktuálnej sezóny III. ligy.…