7. 6. 2010
„Zveľaďovanie“ zelene pokračuje

Pracovníkom mestského úradu z oddelenia územného rozvoja a životného prostredia sa naskytol žalostný pohľad na mestskú zeleň na Veľkomoravskej ulici. Nejaký „milovník prírody“ tu totiž do niekoľkých tují navŕtal diery, dôsledkom čoho tieto uschli. Ktovie, čím tohto „dobráka“ stromy tak iritovali?

/raj/, foto: M. Gajdárová

Ďalšie
Šport
5. 6. 2026
Bojan Ćirić: Malacky majú najlepších fanúšikov na Slovensku!

Na konci apríla sa skončila sezóna nášho A tímu mužov v Niké Handball extralige. Hoci Záhoráci v…

Zobraziť celý článok
Šport
5. 6. 2026
Záver futbalovej sezóny

Futbalisti áčka FC Žolík Malacky majú za sebou dve predposledné kolá aktuálnej sezóny III. ligy.…

Zobraziť celý článok