4. 5. 2015
Ženský bezkontaktný box v Malackách

Bratia Ali a Robert Reisenauerovci sa rozhodli, že do Malaciek okrem vychovávania nádejných boxerov či trénovania tae-bo prinesú aj novinku určenú zvlášť nežnému pohlaviu. Sľubujú výborné odreagovanie, vyformovanie postavy, ale aj redukciu hmotnosti.

„Bezkontaktný box znamená, že dievčatá a ženy, ktoré sa rozhodnú venovať sa tomuto športu, absolvujú všetky možné tréningové metódy ako súťažní boxeri okrem sparingov, teda tréningových bojov,“ hovorí R. Reisenauer. Do tréningového procesu sú zaraďované behy, vytrvalostné skákanie na švihadlách a cez prekážky, nácviky úderov s činkami, nácviky úderov vo dvojici, posilňovacie cvičenia s činkami, vlastným telom, medicinbalmi, gumenými expandermi, box na mechy, lapy, podušky, boxerské hrušky, punchingbally. Nechýbajú ani kruhové tréningy a rôzne iné boxerské tréningové metódy.

Okrem fyzicky náročného cvičenia sľubuje tréner R. Reisenauer aj výsledky: „Tento typ boxu je určený pre ženy a dievčatá na úpravu hmotnosti a zvýšenie fyzickej kondície. Tréning boxu je najvšestrannejší a najúčinnejší tréning vôbec, pretože zapája do činnosti kardiovaskulárny systém a všetky svalové partie naraz.“

„Opäť je tu nová výzva a nová tréningová metóda pre nežné pohlavie. Neváhajte a príďte si dokázať, že tréning boxu zvládnete aj vy,“ vyzýva R. Reisenauer.

Box pre ženy s Robom Reisenauerom sa koná vždy v utorok o a vo štvrtok o 19.30 h v telocvični Boxing clubu BC RTJ na Ul. 1. mája (vedľa gymnázia).

Text, foto: -naty-

 

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok