28. 10. 2020
Zákaz vstupu pre verejnosť do budovy mestského úradu
Mestský úrad v Malackách oznamuje, že až do odvolania zatvára svoju budovu pre verejnosť. Zákaz vstupu sa týka všetkých oddelení MsÚ vrátane matriky, podateľne a stavebného úradu. 
Dôvodom je štátom nariadené obmedzenie vychádzania (výnimkou sú cesty do potravín, drogérie a lekárne, ďalej cesty do práce, za lekárom, na testovanie, na poštu, do poisťovne, do banky, do čistiarne, do autoservisu, na čerpaciu stanicu či na pohreb, sprievod dieťaťa do školy, starostlivosť o blízku osobu, starostlivosť o hospodárske zvieratá, venčenie psov do 100 m od bydliska, pobyt v prírode v rámci okresu alebo čas od 1.00 h do 5.00 h).  Napriek tomu sme zaznamenali zvýšený pohyb verejnosti po budove mestského úradu. Po tom, čo zatvorili obecné úrady v niektorých okolitých obciach, ich obyvatelia prichádzali na Mestský úrad Malacky so žiadosťami o osvedčovanie podpisov.
Zamestnanci mestského úradu naďalej pracujú. Prosíme vás, aby ste na komunikáciu s jednotlivými oddeleniami MsÚ použili telefonický alebo mailový kontakt. Ďakujeme za pochopenie. 

KONTAKTY
Mestský úrad Malacky, spojovateľ – informátor:
034 / 79 66 100 MsÚ Malacky 

Ďalšie
Spoločnosť
21. 3. 2023
Farebný deň

21. marec je Svetovým dňom Downovho syndrómu. Ľudia si vtento deň obliekajú ponožky rôznych…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Školstvo
21. 3. 2023
Zápis do 1. ročníka základných škôl

Mesto Malacky a riaditeľstvá základných škôl v Malackách oznamujú, že zápis na plnenie…

Zobraziť celý článok