Veľa z nás určite túži zúčastniť sa na ozajstnom hokejovom zápase. Žiakom našej školy sa to podarilo vďaka projektu Škola ide na Slovan, ktorý vypracovali deti ŠKD pod vedením pani vychovávateľky Cabadajovej. V jeden deň koncom novembra nasadli na autobus Slovana a plní očakávania sa odviezli do Bratislavy na štadión Ondreja Nepelu.
Deti povzbudzovali odušu a ich hlasivky dostali poriadne zabrať. Napriek nepriaznivému výsledku pre Slovanistov odchádzali s nezabudnuteľnými zážitkami.
Text a foto: ZŠ Záhorácka




Môže autobus odísť zo zastávky skôr?
Nedávno sme do redakcie dostali sťažnosť na skorší odchod spoja Mestskej autobusovej dopravy (MAD)…
1000 míľ československých opäť dvakrát cez Malacky
Mesiac jún do Malaciek aokolia tradične prináša prinajmenšom dve významné podujatia, ktoré…