30. 4. 2024
Záhoráci v Bratislave stratili sľubný náskok

Hádzanári Stupavy a Malaciek Záhoráci v 2. kole nadstavby o 5. až 8. miesto opäť prehrali, keď nestačili v Bratislave na domáci tím ŠKP 25:27. Vo vyrovnanom zápase stratili nádej až v posledných momentoch, keďže ešte v polovici druhého polčasu vyhrávali o tri góly.

Záhoráci sa mohli spoľahnúť predovšetkým na Samuela Kovácsa, ktorý mal strelecký deň a súperových brankárov prekonal hneď osemkrát. Vo veľmi tesnom prvom polčase však hostia vždy siahali za kratší koniec. Do vedenia sa zverenci Bojana Ćirića dostali až v druhom polčase, hoci zo začiatku prehrávali. Domáci začali kopiť chyby a Záhoráci začali byť efektívnejší. Domáci sa však zdvihli a v poslednej štvrťhodine otočili skóre vo svoj prospech.

Najbližší zápas Záhoráci odohrajú v sobotu 4. mája doma v športovej hale Malina o 16.00 h proti Novým Zámkom.

ŠKP Bratislava – Záhoráci 27:25 (14:12)

Najviac gólov ŠKP Bratislava: Beltrami 6, Kopčo 5,Féder 4, Krajčír 3, Kysel 3/2.

Zostava  góly HC Záhoráci Stupava/Malacky: J. Rybár, Velebný, Maslić – Burnazović 2/1, Valachovič 2, Vasović 1, Ristić 3, Žunić, Kovács 8/3, Konečný 2, Kurka 3, Walter, Blašković 2, D. Grich 2.

-mb-/Záhoráci

Práca
Oznamy
17. 5. 2024
Voľné pracovné miesto na MsÚ: samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky s názvom: Samostatný…

Školstvo
Práca
Oznamy
16. 5. 2024
Štyri voľné pracovné miesta v materskej škole

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01 Malacky, informuje o štyroch voľných pracovných miestach.…