19. 3. 2013
Webová stránka v novom šate

Oddelenie marketingu zrealizovalo na webovej stránke mesta niekoľko zásadných zmien. Ich cieľom je urobiť webovú stránku atraktívnejšiu a prehľadnejšiu. Obsahuje totiž nesmierne množstvo informácií, čo zvyšuje nároky na ich prehľadné usporiadanie a jednoduché vyhľadávanie.

Webová stránka mesta Malacky je a vždy bola rozdelená na 5 hlavných sekcií: TITULNÁ STRANA, MESTO, OBČAN, PODNIKATEĽ, NÁVŠTEVNÍK. Doposiaľ sa po otvorení týchto sekcií zobrazilo takmer to isté. V strednom veľkom páse aktuálne správy a v ľavom úzkom páse položky týkajúce sa danej oblasti – mesta, občana, podnikateľa či návštevníka.

Po novom sú aktuality len na titulnej strane. Vo zvyšných sekciách pribudli grafické bannery s fotografiami, odkazujúce na jednotlivé veci. Tak napríklad v sekcii MESTO sú bannery mestský úrad, mestské zastupiteľstvo, mestské organizácie a mnoho ďalších. V sekcii OBČAN nájdete bannery ako klientske centrum, matrika, dôležité tlačivá, dane a poplatky, šport, kultúra, ale i cestovné poriadky. Po rozkliknutí týchto bannerov sa dostanete k podrobnejším informáciám na danú tému.

Vďaka týmto bannerom by mal čitateľ rýchlejšie a s menším počtom kliknutí nájsť informácie, ktoré potrebuje. Na webovej stránke pribudlo aj viac fotografií či grafických znakov. Základ zmien už je urobený, na niekoľkých veciach však ešte stále pracujeme. Radi si preto vypočujeme aj vaše návrhy a nápady. Môžete nám ich posielať na media@malacky.sk alebo zatelefonovať na 034/ 7966 174

– M. Janotová, vedúca OM –

– foto: S. Osuský –

Ďalšie
Životné prostredie
8. 6. 2023
Ošetrovanie stromov

V predchádzajúcich dňoch sa v centre mesta uskutočnili odborné arboristické práce, zamerané na…

Zobraziť celý článok
Šport
8. 6. 2023
Akvabely priniesli do Maliny medaily

Malacký klub synchronizovaného plávania zaznamenal v posledných súťažiach veľmi pekné umiestnenia.…

Zobraziť celý článok