20. 12. 2012
Vyšiel Malacký hlas č. 22

Nájdete v ňom reportáž z Adventných Malaciek, informácie o rozpočte mesta a miestnych daniach a poplatkoch na rok 2013 a súhrn toho, čo sme za tento rok zvládli v projekte odkanalizovania.

O svojej práci hovoria poslankyne Mária Tedlová a Daniela Hamarová a poslanec Juraj Říha. Pozreli sme sa na to, koľko podnetov ste tento rok adresovali mestskému úradu a ako ich vybavil a zisťovali sme, aké nové stavby nám v Malackách vyrastajú.

Základné prinášajú všetky dôležité informácie o zápisoch do 1. ročníkov a športovci sa chvália svojimi novými úspechmi – v decembri ich nebolo málo. Zašli sme sa pozrieť aj na to, ako mestskí policajti učia deti, ako sa nezraniť pri silvestrovskom ohňostriji.

A nezabudnite. Malacký hlas si môžete prečítať nielen v pohodlí domova, ale aj pri kávičke či dobrom jedle niekoľkých reštaurácií a kaviarní. Zatiaľ je to Caffé Bowling, Pizzéria Žaba a Hotel Atrium. Dúfame, že tento oznam sa čoskoro rozšíri a prajeme vám príjemné čítanie.

Ak sa k vám do schránky Malacký hlas nedostane, kontaktujte nás na malackyhlas@malacky.sk. Noviny by ste mali dostať do soboty poludnia.  
Posielajte nám námety na reportáže, zaujímavé tipy a postrehy zo života nášho mesta alebo volajte na tel. č.: 034/796 6173 a 034/796 6174.

Noviny si môžete prečítať aj v elektronickej verzii: Malacký hlas číslo 22/2012 (.pdf – 5 MB)

– vaša redakcia –

 

Ďalšie
Životné prostredie
8. 6. 2023
Ošetrovanie stromov

V predchádzajúcich dňoch sa v centre mesta uskutočnili odborné arboristické práce, zamerané na…

Zobraziť celý článok
Šport
8. 6. 2023
Akvabely priniesli do Maliny medaily

Malacký klub synchronizovaného plávania zaznamenal v posledných súťažiach veľmi pekné umiestnenia.…

Zobraziť celý článok