1. 2. 2013
Vyšiel Malacký hlas č. 2, je prístupný aj pre nevidiacich

Druhé číslo Malackého hlasu v tomto roku vám prináša postrehy zo zápisu prvákov do základnej školy, reportáž z medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu, na ktorom bolo predstavené nové logo Záhorie a tiež rozhovor s prírodovedcom a filmárom Tomášom Hulíkom o prírode nielen na Záhorí.

Oddelenie ekonomiky mestského úradu upozorňuje dlžníkov a oddelenie marketingu hľadá nového kolegu. Pozreli sme sa aj na to, čo je nové v zbierke na kaštieľ. Nechýbajú pozvánky na voľno časové podujatia v meste a správy zo športu.

Elektrárne upozorňujú na povinnosť odstrániť zeleň ťahajúcu sa po elektrických vedeniach a pripomíname si aj povinnosť čistiť od snehu a ľadu chodníky pred našimi domami. Hoci tento zákon nie úplne zákonný.

Noviny si môžete prečítať aj v elektronickej verzii: Malacký hlas číslo 2/2013 (.pdf – 12,2 MB)

Malacký hlas je prístupný aj pre nevidiacich

Malacký hlas je odteraz k dispozícii aj v digitálnej knižnici pre nevidiacich Digibooks (www.digibooks.sk). Spravuje ju občianske združenie Infoblind poskytujúce služby pre zrakovo postihnutých na Slovensku a Českej republike. Aj ťažko zrakovo postihnutí teraz majú možnosť prečítať si (vypočuť) naše periodikum a dozvedieť sa z neho informácie.

– vaša redakcia –

Ďalšie
Šport
9. 6. 2023
Pre hádzanú obetuje všetko: Laura Walterová patrí k najlepším

Keď sa narodíte do hádzanárskej rodiny a prejavíte záujem o šport, nie je veľká šanca, že sa vašou…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Spoločnosť
9. 6. 2023
Mestské zastupiteľstvo: urgent, migranti, klimatická stratégia, komisie

Poslanci MsZ 30. mája prerokovali okrem tém spomenutých v nadpise tohto článku aj návrh na…

Zobraziť celý článok