4. 7. 2013
Vyšiel Malacký hlas č. 13

V novom čísle Malackého hlasu vám ponúkame predovšetkým množstvo pozvánok na letné podujatia. Navštívte aspoň niektoré z nich a spestrite si leto. Mestské centrum kultúry a Centrum voľného času ponúkajú tábory a kurzy pre šikovné ruky, v Zámockom parku sa konajú prechádzky so sprievodcom, počas ktorých zistíte o parku to, čo ste ani netušili, v Malackom kaštieli sa môžete zapojiť do rekonštrukcie našej najvýznamnejšej pamiatky.

Nezabudnite ani na Malacké kultúrne leto, chystá sa aj Pivný festival, Festival Fun rádio Dohoda a Poľovnícky deň. To sú len niektoré z pripravovaných akcií, dúfame, že si vyberiete a spestríte si leto. Na mnohých akciách sa určite stretneme, my budeme totiž všetko dokumentovať a na konci leta vám prinesieme pestrú fotoreportáž.

V MH č. 13  nechýbajú ani informácie o dianí v našom meste. Opäť sa venujeme  odkanalizovaniu, prinášame správy zo zasadnutia mestského zastupiteľstva a dozvedeli sme sa aj to, že do Malaciek by sa malo vrátiť dopravné ihrisko. Správa zelene mesta nás informovala o problémoch na Troch duboch, školy sa pochválili úspechmi v už ukončenom školskom roku, no a samozrejme nechýba ani šport.

Prajeme vám príjemné čítanie.

– redakcia Malackého hlasu –

Ďalšie
Doprava
29. 9. 2023
Prichádza nové dopravné značenie pre chodcov

Kpriechodom pre chodcov pribudnú miesta na prechádzanie Aktuálne stavebné úpravy na hlavnej…

Zobraziť celý článok
Samospráva
29. 9. 2023
Zastupiteľstvo: nové námestie, nová pediatrická ambulancia, dotácia pre…

Vo štvrtok 21. septembra rokovali poslanci mestského zastupiteľstva. Na programe boli ekonomické…

Zobraziť celý článok