4. 7. 2013
Vyšiel Malacký hlas č. 13

V novom čísle Malackého hlasu vám ponúkame predovšetkým množstvo pozvánok na letné podujatia. Navštívte aspoň niektoré z nich a spestrite si leto. Mestské centrum kultúry a Centrum voľného času ponúkajú tábory a kurzy pre šikovné ruky, v Zámockom parku sa konajú prechádzky so sprievodcom, počas ktorých zistíte o parku to, čo ste ani netušili, v Malackom kaštieli sa môžete zapojiť do rekonštrukcie našej najvýznamnejšej pamiatky.

Nezabudnite ani na Malacké kultúrne leto, chystá sa aj Pivný festival, Festival Fun rádio Dohoda a Poľovnícky deň. To sú len niektoré z pripravovaných akcií, dúfame, že si vyberiete a spestríte si leto. Na mnohých akciách sa určite stretneme, my budeme totiž všetko dokumentovať a na konci leta vám prinesieme pestrú fotoreportáž.

V MH č. 13  nechýbajú ani informácie o dianí v našom meste. Opäť sa venujeme  odkanalizovaniu, prinášame správy zo zasadnutia mestského zastupiteľstva a dozvedeli sme sa aj to, že do Malaciek by sa malo vrátiť dopravné ihrisko. Správa zelene mesta nás informovala o problémoch na Troch duboch, školy sa pochválili úspechmi v už ukončenom školskom roku, no a samozrejme nechýba ani šport.

Prajeme vám príjemné čítanie.

– redakcia Malackého hlasu –

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok