4. 6. 2014
Výkonu trestu sa zrejme nevedel dočkať

V utorok 3. júna v nočných hodinách vykonávali príslušníci mestskej polície pochôdzkovú činnosť v okolí obchodného domu  Lidl a stali sa svedkami zaujímavej aktivity. Zbadali osobu, ktorá tlačila motocykel smerom od hotela Atrium. Keďže mali podozrenie, že ide o protiprávnu činnosť, rozhodli sa osobu prenasledovať. Tá nechala motocykel ležať na parkovisku pred synagógou a rozbehla sa smerom k obchodnému domu Stred, kde sa policajtom stratila z dohľadu.

Policajti zistili, že v hoteli Atrium sú ubytovaní rakúski turisti, ktorí neskôr potvrdili, že odcudzený motocykel patrí im. Ďalej policajti pokračovali v pátraní, v ktorom im výrazne pomohol aj kamerový systém hotela. Podguráženého páchateľa nakoniec dolapili v parku na Kláštornom námestí, kde sa skrýval v porastoch. Pri zisťovaní totožnosti na recepcii hotela dokonca zaspal v kresle. Policajti mladého muža obmedzili na osobnej slobode a podnikli všetky potrebné kroky.

Išlo o Olivera P., ktorý mal o pár dní nastúpiť do výkonu trestu za inú majetkovú trestnú činnosť. Odsedí si tak pravdepodobne aj ďalší trest, pretože odcudzená motorka mala hodnotu až 15 000 €, ide teda o trestný čin.

– Text: N. Slobodová, foto: MsP –

Ďalšie
Oznamy
7. 12. 2023
V piatok bude hlasitá skúška sirén

Ministerstvo vnútra SR oznamuje, že vpiatok 8. decembra o12.00 h bude akustické preskúšanie…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
Podujatia
7. 12. 2023
Benefičný koncert Vstúpte pohladil dušu

Nezisková organizácia Vstúpte, ktorá sa venuje ľuďom s mentálnym postihnutím v našom meste,…

Zobraziť celý článok