4. 6. 2014
Výkonu trestu sa zrejme nevedel dočkať

V utorok 3. júna v nočných hodinách vykonávali príslušníci mestskej polície pochôdzkovú činnosť v okolí obchodného domu  Lidl a stali sa svedkami zaujímavej aktivity. Zbadali osobu, ktorá tlačila motocykel smerom od hotela Atrium. Keďže mali podozrenie, že ide o protiprávnu činnosť, rozhodli sa osobu prenasledovať. Tá nechala motocykel ležať na parkovisku pred synagógou a rozbehla sa smerom k obchodnému domu Stred, kde sa policajtom stratila z dohľadu.

Policajti zistili, že v hoteli Atrium sú ubytovaní rakúski turisti, ktorí neskôr potvrdili, že odcudzený motocykel patrí im. Ďalej policajti pokračovali v pátraní, v ktorom im výrazne pomohol aj kamerový systém hotela. Podguráženého páchateľa nakoniec dolapili v parku na Kláštornom námestí, kde sa skrýval v porastoch. Pri zisťovaní totožnosti na recepcii hotela dokonca zaspal v kresle. Policajti mladého muža obmedzili na osobnej slobode a podnikli všetky potrebné kroky.

Išlo o Olivera P., ktorý mal o pár dní nastúpiť do výkonu trestu za inú majetkovú trestnú činnosť. Odsedí si tak pravdepodobne aj ďalší trest, pretože odcudzená motorka mala hodnotu až 15 000 €, ide teda o trestný čin.

– Text: N. Slobodová, foto: MsP –

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok