8. 1. 2014
Vyhodené vianočné stromčeky sa dajú ešte zužitkovať

Živé vianočné stromčeky môžu po vyhodení ešte poslúžiť na výrobu tepla. Stromčeky môžete odviezť na odpadový dvor na Partizánskej ulici alebo jednoducho nechať na stojiskách odpadových nádob. Stromčeky budú potom odvezené na zoštiepkovanie a následnú výrobu tepla.

Stromček by samozrejme mal byť bez ozdôb, háčikov a trblietavých papierikov. To všetko sú súčasti, ktoré sa spaľovať nesmú.


– mija –

Ďalšie
Šport
8. 6. 2026
Hokejový tím hviezd s Lotyšmi

Výber hráčov Malackej amatérskej hokejovej ligy (MAHL ALL – STARS) privítal vŠport aréne…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
8. 6. 2026
Turnaj mladých šachistov

Základná škola Dr. J. Dérera hostila už 51. ročník turnaja, určeného pre mladých šachistov. Počtom…

Zobraziť celý článok