13. 10. 2016
Vodní motoristi z KVM MA-JAK úspešne ukončili sezónu


V celkovom hodnotení vo Formula Future (po sčítaní všetkých bodov zo šiestich kôl, ktoré pozostávali z dvoch disciplín: jázd člnom na vode  a vo viazaní lodných uzlov), sa podarilo 9-ročnému Kristiánovi Viktorínovi už po tretí raz za sebou obhájiť titul majstra Slovenska v kategórii mladších žiakov. V rovnakej kategórii si vybojoval skvelé tretie miesto 10-ročný nováčik Oliver Truchlý. V kategórii starších žiakov sa stal vicemajstrom SR Kristián Lisý (16 r.), ktorý bol aj najrýchlejším vo viazaní uzlov.

Za skvelé výsledky vďačia deti predovšetkým trénerovi Richardovi Pajpachovi z Jakubova, ktorý sútažil za klub v kategóriách dospelých v nerýchlostných plavidlách, kde sa v celkovom poradí MSR umiestnil na 3. mieste a v rýchlostných klzákoch TS-1000 na 4. mieste. Chlapcom gratulujeme a želáme veľa úspechov do ďalšej sezóny.

Malacký klub v lete na vodnom diele Gabčíkovo úspešne zorganizoval aj svoju prvú súťaž Formula Future a Formula Kids (klzák). Na akciu prišli nielen osobnosti vodného motorizmu, ale aj množstvo návštevníkov zo strany rodičov a priateľov tohto športu.

Text: S.Viktorín, foto: KVM MA-JAK Malacky

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok