13. 10. 2016
Vodní motoristi z KVM MA-JAK úspešne ukončili sezónu


V celkovom hodnotení vo Formula Future (po sčítaní všetkých bodov zo šiestich kôl, ktoré pozostávali z dvoch disciplín: jázd člnom na vode  a vo viazaní lodných uzlov), sa podarilo 9-ročnému Kristiánovi Viktorínovi už po tretí raz za sebou obhájiť titul majstra Slovenska v kategórii mladších žiakov. V rovnakej kategórii si vybojoval skvelé tretie miesto 10-ročný nováčik Oliver Truchlý. V kategórii starších žiakov sa stal vicemajstrom SR Kristián Lisý (16 r.), ktorý bol aj najrýchlejším vo viazaní uzlov.

Za skvelé výsledky vďačia deti predovšetkým trénerovi Richardovi Pajpachovi z Jakubova, ktorý sútažil za klub v kategóriách dospelých v nerýchlostných plavidlách, kde sa v celkovom poradí MSR umiestnil na 3. mieste a v rýchlostných klzákoch TS-1000 na 4. mieste. Chlapcom gratulujeme a želáme veľa úspechov do ďalšej sezóny.

Malacký klub v lete na vodnom diele Gabčíkovo úspešne zorganizoval aj svoju prvú súťaž Formula Future a Formula Kids (klzák). Na akciu prišli nielen osobnosti vodného motorizmu, ale aj množstvo návštevníkov zo strany rodičov a priateľov tohto športu.

Text: S.Viktorín, foto: KVM MA-JAK Malacky

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok