17. 6. 2008
Vitajte, cyklisti!

Turisticko-informačná kancelária (TIK) mesta Malacky sa zapojila do projektu nadácie EKOPOLIS, ktorý podporuje vytvorenie siete turistických zariadení a služieb s prihliadnutím na potreby cyklistov. Splnenie kritérií prinieslo malackému TIK-u certifikát a zaradilo ho do siete prepojenej s Českom, Nemeckom, Rakúskom a Švajčiarskom.

Podmienkou bolo rozšíriť ponuku služieb o bezplatnú úschovňu bicyklov a batožín pre cykloturistov, poskytnúť základné náradie na opravy bicyklov, cyklomapy, kontakty na opravovne bicyklov a turisticky zaujímavé miesta. Vďaka certifikátu a zaradeniu do medzinárodnej databázy mnoho domácich i zahraničných cykloturistov nájde Malacky a uprednostní služby jeho zariadení, v ktorých sú cyklisti vítaní.

Certifikát 13. júna slávnostne odovzdal primátorovi RNDr. J. Ondrejkovi akreditovaný hodnotiteľ nadácie EKOPOLIS Milan Hollý. Spolu s Turisticko-informačnou kanceláriou v Malackách bola certifikovaná aj spoločnosť Agropartner, s. r. o., Plavecké Podhradie, ktorá sa uchádzala o certifikáciu ubytovania. Certifikát oficiálne prevzal generálny riaditeľ spoločnosti Ing. Vladimír Chovan.

Ďalšie
Kultúra
24. 5. 2024
Tomáško Hindra v seriáli TV Markíza

V Malackách sa to veru hereckými talentmi len tak hemží. Vedeli ste, že Tomáško zmarkízackeho…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
24. 5. 2024
Hrnček z Malaciek pre Kaisera s Lábusom

Návšteva Stovežatej, Divadlo Kalich a trochu šťastia Kto by nepoznal obľúbených hercov…

Zobraziť celý článok