14. 2. 2013
Víkendové podujatia

Víkend v Malackách opäť ponúka kultúru, šport aj zábavu. Stačí si len vybrať.  V kaštieli pokračuje výstava fotografií nášho mesta. Navštíviť ju môžete v piatok od 16.30 do 18.00 h a v sobotu a v nedeľu od 15.00 do 17.00 h. V iných časoch je návšteva možná len na objednávku (034/772 23 87). Plagát Výstava fotografií.

Kultúrne sa môžete vyžiť  aj v Galérii Mestského centra kultúry, kde sa začala výstava Malá nočná breza autora Martina Jursu. V nedeľu ponúka MCK aj program pre najmenších. Na 17.hod. je v kine opäť pripravená rozprávková nedeľa. Tentoraz divadlo PIKI prináša príbeh s názvom Keď mama nie je doma. Vstupné je 2,50 €.

Fanúšikovia športu majú tiež na výber. Kalendár športových poduajtí na najbližšie dni nájdete TU.

Kino Záhoran ponúka Terapiu láskou, film, ktorý získal 8 nominácií na Oscara, no veľký rozruch spôsobila už knižná predloha. Robert de Niro, Jennifer Lawrence či najsexi muž podľa časopisu People Bradley Cooper. To je len pár mien, zaručujúcich, že film je naozaj vydarený. Ak máte chuť na niečo ostrejšie, tak potom možno bude pre vás tou správnou voľbou film Maniak. Film Maniak je Jackom Rozparovačom 21. storočia odohrávajúci sa v súčasnom Los Angeles. Maniak je novým spracovaním kultového filmu, ktorý je mnohými označovaný za najlepší thriller všetkých čias – intímny, obrazovo odvážny, psychologicky komplexný a hluboko desivý výlet do nočnej mory vraha a jeho obetí. Do tretice ponúka kino Záhoran film Nádherné bytosti. Sotva utíchli dozvuky upírskej ságy, do kín prichádza ďalšia tínedžerská romanca, ktorá má tiež všetky predpoklady stať sa fenoménom. Jej protagonistami sú obyčajný chlapec menom Ethan a záhadná kráska Lena, ktorá má nadprirodzené schopnosti, tie však nejdú príliš dokopy s takým prízemným citom, akým je láska. Viac na webe kina.

– TIK –

Kalendár podujatí pripravuje Turisticko-informačná kancelária

Ďalšie
Voľný čas
Podujatia
18. 7. 2024
Modelárska šou už tento víkend

Prvé tohoročné letné stretnutie leteckých modelárov sa uskutoční už tento víkend (20. a 21. júla).…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Cyklotrasy: otázky verejnosti (3)

Náš seriál opravidlách cestnej premávky na cyklotrasách avich okolí pokračuje ďalším dielom. Znovu…

Zobraziť celý článok