14. 12. 2012
Vianočný jarmok na ZŠ Štúrova
Už po tretí rok ožilo átrium ZŠ Štúrova čulým jarmočným ruchom s príchuťou Vianoc. Dušou vydareného projektu je podľa riaditeľa školy pani učiteľka Gabika Krajčírová, ktorá spolu s kolegami, žiakmi a ich rodičmi pripravila nielen milé darčeky a vianočné drobnosti na predaj, ale aj pohostenie – detský punč, mastný chlieb s cibuľou, čerstvé pečené jablká.

Ľubica Gavurová, učiteľka žiakov 9. ročníka, svoje pomocníčky v santovských čapiciach veľmi chváli: „Deti sú tu za odmenu, že vynaložili veľa úsilia na prípravu tohto podujatia. Budú mladším maľovať na tvár, učiť ich zdobiť medovníky, predávať tovar a podávať občerstvenie.“ Za symbolické ceny si žiaci školy mohli nakúpiť darčeky pre súrodencov, ochutnať voňavé dobroty, potešiť sa knihou, alebo si len tak kúpiť „mačku vo vreci“.

Riaditeľ školy D. Šuster je na iniciatívu pani učiteľky Krajčírovej pyšný. „Takýto jarmok v škole a bohatosť a kvalita ponuky sú ojedinelé a ja som rád, že z prvých nesmelých pokusov vznikla tradícia, ktorá nás všetkých teší a spríjemňuje predvianočnú náladu.“

Text, foto: -tabu-   
Ďalšie
Práca
Oznamy
12. 4. 2024
Materská škola hľadá zamestnanca na pozíciu učiteľ/ka

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01  Malacky  informuje o voľnom pracovnom mieste. Názov…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
História
12. 4. 2024
Boli sme sa pozrieť na Enigmu z Malaciek

20. marca sa vBrne začala výstava, ktorej hlavnou hviezdou je stroj Enigma, pochádzajúci zleteckej…

Zobraziť celý článok