26. 6. 2012
V Malackách vyrastá kamiónové centrum

Pri zjazde z diaľnice do Malaciek, ešte pre pred prvým kruhovým objazdom je čulý stavebný, resp. búrací ruch. Na mieste, kde už bolo všeličo vrátane diskotéky, vyrastá teraz kamiónové centrum. Ponúkne služby aj pre bežných Malačanov.

V novembri minulého roka požiadala o stavebné povolenie spoločnosť T&M spedition zo Šároviec. Povolenie získala na stavbu s názvom TRUCK CENTRUM MALACKY. Centrum pre nákladné vozidlá bude pozostávať z niekoľkých objektov: predajňa, rýchle občerstvenie, autoumyváreň pre nákladná autá, prístrešok pre nákladné autá, sklad pohonných hmôt, pneuservis, autoumyváreň pre osobné autá, LPG a iné drobné objekty.

Ako nám povedal výkonný riaditeľ spoločnosti Marián Tóth, TRUCK CENTRUM budú môcť využívať nielen kamionisti, ale aj občania Malaciek. Spomenul napríklad pneuservis a čerpaciu stanicu PHM, ktorá prišla na trh s novinkou – vysokokvalitným 101-oktánovým benzínom a 60-cetánovou naftou. Od októbra ju budú ponúkať aj v Malackách. Práve v októbri totiž TRUCK CENTRUM otvoria.

Spoločnosť T&M, s. r. o.,  vznikla v roku 1996 s cieľom podnikať v nákladnej preprave. Postupne rozšírila svoje pôsobenie aj do oblasti servisu pneumatík a do vybudovania siete čerpacích staníc PHM. Výkonný riaditeľ spoločnosti uviedol, že kamiónová doprava sa rozrastá a zaznamenali zvýšený záujem o ich služby. Rozhodli sa preto otvoriť ďalšie centrum. Malacky si vybrali pre dobrú polohu, hlavne s ohľadom na diaľnicu.

– text: mija –
– foto: otano

Ďalšie
Práca
Oznamy
12. 4. 2024
Materská škola hľadá zamestnanca na pozíciu učiteľ/ka

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01  Malacky  informuje o voľnom pracovnom mieste. Názov…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
História
12. 4. 2024
Boli sme sa pozrieť na Enigmu z Malaciek

20. marca sa vBrne začala výstava, ktorej hlavnou hviezdou je stroj Enigma, pochádzajúci zleteckej…

Zobraziť celý článok