20. 7. 2010
Uzávierka začína zajtra
V Malackách sa 21. júla 2010 začne úplná uzávierka mostného telesa nadjazdu v centre mesta. Most prejde rozsiahlou rekonštrukciou a uzávierka predbežne potrvá do konca mesiaca október. Rekonštrukciu realizuje Bratislavský samosprávny kraj.

Obchádzková trasa vedie cez priemyselný park a Vampíl, podrobnú mapu nájdete pod bannerom na hlavnej stránke mesta. Medzi ďalšie obmedzenia bude patriť zrušené pozdĺžne parkovanie na Radlinského ulici.  Posunie sa aj  parkovanie na malom parkovisku pri železničnom prejazde na rohu Radlinského a Nádražnej ulice. Vozidlá tu budú parkovať pri chodníku, čím sa rozšíri cesta najmä kvôli prejazdu hasičských a záchranných vozidiel .

Pre autobusy, ktoré idú zo smeru Rohožník a Studienka budú zrušené aj dve autobusové zastávky a to pri Slovenskej sporiteľni na Radlinského ulici a pri materskej škole na Pezinskej ulici. Tieto autobusy prejdú po obchvatovej trase rovno na železničnú stanicu. Zastávka na Sasinkovej ulici (vedľa červeného obchodného domu) bude zrušená úplne.

Skomplikovaná dopravná situácia sa dotkne nielen vodičov, ale aj chodcov a cyklistov, preto by sme chceli požiadať všetkých účastníkov premávky o trpezlivosť a vzájomnú ohľaduplnosť. Vodiči z okolitých dedín, ktorí cez Malacky tranzitujú za prácou, by mohli využiť vedľajšie cesty a pokiaľ je to možné sa Malackách v tomto období vyhýbať.

/iša/
Ďalšie
Doprava
22. 9. 2023
Rekonštrukcia dvoch parkovísk na Juhu sa blíži ku koncu

Aktuálna rekonštrukcia dvoch veľkých parkovísk na Ulici M. Tillnera na sídlisku Juh sa podľa…

Zobraziť celý článok
Voľby
22. 9. 2023
PARLAMENTNÉ VOĽBY 2023: Hlasovacie preukazy

O hlasovací preukaz môže požiadať volič, ktorý má trvalý pobyt na Slovensku a v deň konania volieb…

Zobraziť celý článok