Naši záhradkári z OV SZZ Pomoravie boli úspešní na nedávnej výstave Agrokomplex v Nitre. V kategórii najkrajšia zelenina roka sa na 5. mieste umiestnila koreňová a plodová zelenina pestovateľky Martiny Haberlandovej z osady Prídavky III v Malackách. Vzhľadom na množstvo vystavených vzoriek ide o veľký úspech nášho regionálneho združenia. Pani Haberlandovej srdečne blahoželáme.
OV SZZ Pomoravie ďakuje záhradkárom zo Sekúl, Malaciek a Moravského Svätého Jána, ktorí sa po prvýkrát odhodlali svoje výpestky do Nitry zaslať.
Záhradkári z Pomoravia zároveň pozývajú všetkých pestovateľov ovocia, zeleniny a kvetov na 3. ročník regionálnej výstavy Plody Pomoravia. Bude sa konať od 12. – 14. septembra v kultúrnom dome v Gajaroch.
OV SZZ Pomoravie
Cyklistická sezóna v plnom prúde. Sára s peknými výsledkami i účasťou na…
Malacká cyklistka Sára Bilkovičová má za sebou niekoľko mesiacov plných prevažne horskej…
Modernizácia trate Bratislava – Kúty sa približuje k Malackám
Začiatkom tohto roka sa naplno rozbehli práce na modernizácii železničnej trate medzi hlavným…