20. 4. 2015
Trojbojári na majstrovstvách Slovenska
V sobotu 18. apríla sa v Bánovciach nad Bebravou konali Majstrovstvá Slovenska v tlaku na lavičke a samozrejme aj tu mali Malačania svoje zastúpenie, bohužiaľ z dôvodu veľkého počtu zranených pretekárov sme mali len dve želiezka v ohni. V kategórii do 105 kg nás reprezentoval Lukáš Krajčír, ktorý ako pretekár s najnižšou hmotnosťou (95 kg) s výkonom 180 kg obsadil siedme miesto.

Ďalším naším pretekárom bol Dávid Krajčír, minulý rok ešte junior, ktorý sa medzi mužmi v kategórii nad 120 kg nestratil a výkonom 200 kg (210 kg vytlačil, ale rozhodcovia mu pokus neuznali). Rovnako ako minulý týždeň Majstrovstvá Slovenska mužov v Častej aj tieto majstrovstvá mohli malackí trojbojári absolvovať len vďaka nezištnej podpore mesta Malacky, ale aj ďalších nadšencov a podporovateľov, medzi ktorými sú Vojenské lesy SR, Caffe Bar Spike, Bageteria Bon Apetit a ďalší. Ďakujeme!

Text, foto: Zdenko Krajčír, tréner
Ďalšie
Šport
5. 6. 2026
Bojan Ćirić: Malacky majú najlepších fanúšikov na Slovensku!

Na konci apríla sa skončila sezóna nášho A tímu mužov v Niké Handball extralige. Hoci Záhoráci v…

Zobraziť celý článok
Šport
5. 6. 2026
Záver futbalovej sezóny

Futbalisti áčka FC Žolík Malacky majú za sebou dve predposledné kolá aktuálnej sezóny III. ligy.…

Zobraziť celý článok