2. 8. 2013
Tribúna už stojí. Zajtra nás čaká poriadny letný žúr!
Už zajtra v sobotu 3. augusta čaká Malacky jeden zo štyroch najväčších letných žúrov na Slovensku – FUN RÁDIO DOHODA. Jeho dejiskom sa stane Zámocký park, konkrétne lúka pri Malackom kaštieli.
Už v pondelok organizátori zvážali na toto miesto materiál potrebný na stavbu tribúny a oplotenie areálu. Stavebný ruch sa začal vo štvrtok a v piatok už rástla obrovská tribúna. „Oplotený areál bude počas koncertov strážený našou bezpečnostnou službou. Na bezpečnosť návštevníkov budú dohliadať okrem policajtov aj zdravotníci a hasiči,“ uviedol Julo Viršík, konateľ usporiadateľskej agentúry Hit Production. Striekajúca fontána spríjemní prostredie počas horúcej soboty, keď predpovede sľubujú tropických 37 stupňov Celzia, no aj ona bude ohradená plotom.

V sobotu nás čaká naozaj výborná kombinácia účinkujúcich. Presné časy vystúpení nie sú známe. Organizátori sa však nechali počuť, že koncertovať sa začne o 14.00, ale brány areálu otvoria už na pravé poludnie. Vystúpia Ranná nevoľnosť, Rock Reunion, Fuera Fondo, Polemic, A.M.O. & Band, Katka Knechtová,  Horkýže Slíže, Richard Müller, Peter Bič Project, Majk Spirit a DJ Milan Lieskovsky. Nedávnym prekvapením bolo potvrdenie účasti obľúbenej skupiny Horkýže slíže na malackej Dohode. Aj vďaka nim majú Malacky najsilnejšiu zostavu účinkujúcich zo všetkých štyroch Dohôd na Slovensku.
Lístky sa dajú v predpredaji zakúpiť už len dnes (piatok 2. 8.) v Turisticko-informačnej kancelárii v Inkubátore v Malackách, v kníhkupectve Ľubica a aj v aute Dohody, ktoré sa pohybuje po Malackách a okolí. V sobotu ich zakúpite len na mieste.

Text: N. Slobodová, foto:-tabu-
Ďalšie
Šport
23. 5. 2024
Atléti idú do celoštátneho finále Detskej P-T-S

Atletické preteky pre staršie amladšie žiactvo – Detská P-T-S – budú mať vpiatok 24. mája…

Zobraziť celý článok
Šport
23. 5. 2024
Boxer Niko Sivák má republikový bronz

Komárno, 204 boxerov z 51 oddielov zcelého Slovenska – to boli majstrovstvá Slovenska vboxe žiakov…

Zobraziť celý článok