9. 4. 2015
Tri Malačianky v Miss Záhoria

Erika Čopová, Katarína Freundová a Nikoleta Lamprechtová – to sú mená trojice dievčat z Malaciek, ktoré bojujú o titul Miss Záhoria 2015. Z päťdesiatky prihlásených dievčat vybrala porota finálovú dvanástku a Malacky v nej majú hneď trojnásobné zastúpenie. Finalistky už absolvovali prvé fotenie a natáčanie videí. Množstvo aktivít ich však ešte len čaká. My sme sa s dievčatami porozprávali a povyzvedali sme, čo od súťaže očakávajú a či majú s modelingom skúsenosti.

Finálový večer, ktorý sa uskutoční 30. mája, odvysiela naživo TV Region. Aktuálne organizátori pripravujú internetové hlasovanie, do ktorého sa budete môcť už onedlho zapojiť.


Erika Čopová (22 rokov, v súťaži má číslo 2)

Erika vyštudovala hotelierstvo a dnes pracuje ako barmanka a tiež v butiku s oblečením. Sama by podľa jej slov na prihlásenie nenazbierala odvahu. Kamarátka Sandra ju však prehovorila a nakoniec sa veľmi teší, že je to tak, pretože spoznala milé a priateľské dievčatá. „Veľké skúsenosti s modelingom nemám. Bola som zatiaľ len na jednej prehliadke, ale pred fotoaparátom si zapózujem rada,“ priznáva Erika. Predstaviť si však vie aj prácu za fotoaparátom, keďže samotné fotenie je spolu so športovaním jej záľubou.


Katarína Freundová (21 rokov, v súťaži má číslo 9)

Katka vyštudovala Obchodnú akadémiu v Senici a v súčasnosti pracuje v módnej spoločnosti ako asistentka riaditeľa. Do súťaže ju prihlásil kamarát. „Bola to vlastne stávka, prehrala som, a tak som to išla skúsiť,“ prezradila nám súťažiaca. Vo voľnom čase sa venuje športovaniu, čítaniu kníh, vareniu a pečeniu. Od súťaže očakáva hlavne množstvo zábavy. „Teším sa, že spoznám veľa nových ľudí,“ hovorí Katka. Blondínka má s modelingom skúsenosti. Vidieť ste ju mohli v rôznych časopisoch a reklamách. Prehliadky zatiaľ absolvovala tri.


Nikoleta Lamprechtová (21 rokov, v súťaži ma číslo 1)

Nikoleta vyštudovala obchod a podnikanie v cestovnom ruchu. Momentálne pracuje v nábytkárskej spoločnosti. Vo voľnom čase sa venuje práci kozmetičky. S kamarátom však rozbieha aj modelingovú agentúru. V minulosti absolvovala viacero módnych prehliadok, fotení či hostesingových akcií. Zahrala si dokonca v seriáli Druhý dych a zúčastnila sa aj módnej súťaže Nákupné maniačky. „Mám za sebou už aj zopár súťaží krásy. Na Miss Slnečných jazier sa mi podarilo vyhrať prvé miesto,“ prezradila tmavovlasá kráska. „Do súťaže som sa prihlásila sama. Vnímam to ako príležitosť na získanie nových skúseností. Vďaka skvelým organizátorkám verím, že zažijeme s dievčatami veľa zábavy a v budúcnosti budeme mať na čo spomínať,“ uzavrela Nikoleta.


Text: N. Slobodová, foto: Michal Petrík

Ďalšie
Voľný čas
Podujatia
18. 7. 2024
Modelárska šou už tento víkend

Prvé tohoročné letné stretnutie leteckých modelárov sa uskutoční už tento víkend (20. a 21. júla).…

Zobraziť celý článok
Šport
Voľný čas
17. 7. 2024
Cyklotrasy: otázky verejnosti (3)

Náš seriál opravidlách cestnej premávky na cyklotrasách avich okolí pokračuje ďalším dielom. Znovu…

Zobraziť celý článok