19. 4. 2017
Trampi počas potlachu vyčistili Tri duby a okolie

Počas víkendu 7. – 9. apríla sa v priestore Včelnice v Malackách uskutočnilo vítanie jari – jarný oheň, ktoré organizovali Trampi z Malaciek. Zúčastnilo sa na ňom okolo 50 kamarátov a kamarátiek zo Slovenska, Moravy a Čiech.

V sobotu predpoludním sa venovali čisteniu čiernych skládok v okolí Troch dubov a Včelnice, pričom vyzbierali viac ako 30 vriec odpadu. Počas čistenia sa od Maťa a domácich trampi dozvedeli zaujímavosti o týchto lokalitách. Po brigáde sa začali súťaže v hode sekerou a nožom, v streľbe zo vzduchovky a lukostreľbe a aj súťaž pre najmenších. Kamarát Tuleň so svojím tímom medzitým uvaril guláš. Vďaka patrí aj kamarátke Ivke za pomoc na prípravách i pri súťažiach. 

O šiestej nastalo slávnostné zapálenie pripravenej pagody a po zapálení ohňa sa odovzdávali ceny pre víťazov súťaží. Oheň zapaľovali kamaráti Fred, ZTRAMUS, kamarátka Mirka z S.T.O. Caribo, o príjemnú hudobnú atmosféru sa postarali muzikanti z Nitry, Bratislavy a Stupavy. Niektorí vytrvalci sa zabávali do skorých ranných hodín. O oheň a teplo sa starali kamarát Šuga a T.S. Luco. Veríme, že zúčastnení odchádzali nielen s dobrým pocitom z príjemnej zábavy, ale aj z toho, že spravili veľa pre prírodu v tejto lokalite. Ďakujeme všetkým ktorí pomohli s usporiadaním tohto jarného ohňa. Ahoj Maťo, Šuga.        

Text a foto: -mm-

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Celomestské podujatia
Kultúra
6. 12. 2023
Horí prvá sviečka na adventnom venci

Kostolom Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Malackách sa vnedeľu 3. decembra niesli tóny…

Zobraziť celý článok
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok