1. 3. 2013
TIK ponúka nové propagačné materiály

Turisticko-informačná kancelária mesta Malacky pripravila nové reklamné a propagačné materiály mesta.
Milovníkom prechádzok v prírode sú určené praktické príručné letáky Niva Moravy a Vodný raj na Dolnom Záhorí. Informácie o podujatiach v meste na celý rok prinášajú graficky zaujímavé záložky do knihy.

Niva Moravy je vzácne a ojedinelé územie, ktoré so svojou prírodovedeckou, historickou a kultúrnou hodnotou patrí medzi najzaujímavejšie lokality v strednej Európe. Vďaka v minulosti prísnej stráženej hranici sa tam zachovalo pásmo takmer nedotknutých lužných lesov. Toto územie môžu dnes obdivovať  peší turisti, cykloturisti aj vodáci.  Hydroturistika, ale aj ekoturistika a rybolov sú však populárne nielen v povodí rieky Morava, ale na celom Dolnom Záhorí, kde ponúkajú zaujímavé možnosti aj početné štrkoviská a vodné nádrže.

Letáky Niva Moravy a Vodný raj na Dolnom Záhorí sú k dispozícii v TIK Malacky, v Malackom kaštieli a v elektronickej verzii na www.malacky.sk v sekcii Návštevník. Letáky sú v slovenskej a anglickej verzii.

Ďalším novým propagačným materiálom sú záložky do kníh. Vydané boli dva druhy. Jeden je všeobecný s motívmi mesta, druhým sú záložky s prehľadným kalendárom najdôležitejších  podujatí v meste na celý rok. Tieto sú občanom aj návštevníkom mesta k dispozícii bezplatne, všeobecné záložky za symbolickú cenu. 

– TIK Malacky –

  Niva Moravy
(978,4 kB)

  Vodný raj na Záhorí
(619,9 kB)


  Kamenným chodníkom
po stopách Pálfiovcov
(3,02 MB)

Ďalšie
Šport
23. 4. 2024
Záhoráci vstúpili do bojov o 5. miesto prehrou

Hádzanári Stupavy a Malaciek Záhoráci sa po vypadnutí vo štvrťfinále play off predstavia v skupine…

Zobraziť celý článok
Šport
22. 4. 2024
V Šali to nevyšlo, Malačania zlomení v druhom polčase

V Šali to nevyšlo, Malačania zlomení v druhom polčase Futbalisti FC Žolík Malacky prehrali v 23…

Zobraziť celý článok