1. 3. 2013
TIK ponúka nové propagačné materiály

Turisticko-informačná kancelária mesta Malacky pripravila nové reklamné a propagačné materiály mesta.
Milovníkom prechádzok v prírode sú určené praktické príručné letáky Niva Moravy a Vodný raj na Dolnom Záhorí. Informácie o podujatiach v meste na celý rok prinášajú graficky zaujímavé záložky do knihy.

Niva Moravy je vzácne a ojedinelé územie, ktoré so svojou prírodovedeckou, historickou a kultúrnou hodnotou patrí medzi najzaujímavejšie lokality v strednej Európe. Vďaka v minulosti prísnej stráženej hranici sa tam zachovalo pásmo takmer nedotknutých lužných lesov. Toto územie môžu dnes obdivovať  peší turisti, cykloturisti aj vodáci.  Hydroturistika, ale aj ekoturistika a rybolov sú však populárne nielen v povodí rieky Morava, ale na celom Dolnom Záhorí, kde ponúkajú zaujímavé možnosti aj početné štrkoviská a vodné nádrže.

Letáky Niva Moravy a Vodný raj na Dolnom Záhorí sú k dispozícii v TIK Malacky, v Malackom kaštieli a v elektronickej verzii na www.malacky.sk v sekcii Návštevník. Letáky sú v slovenskej a anglickej verzii.

Ďalším novým propagačným materiálom sú záložky do kníh. Vydané boli dva druhy. Jeden je všeobecný s motívmi mesta, druhým sú záložky s prehľadným kalendárom najdôležitejších  podujatí v meste na celý rok. Tieto sú občanom aj návštevníkom mesta k dispozícii bezplatne, všeobecné záložky za symbolickú cenu. 

– TIK Malacky –

  Niva Moravy
(978,4 kB)

  Vodný raj na Záhorí
(619,9 kB)


  Kamenným chodníkom
po stopách Pálfiovcov
(3,02 MB)

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
Kultúra
2. 2. 2023
Dlhoročná riaditeľka CVČ odchádza do dôchodku

Utorok 31. január bol posledným pracovným dňom pre dlhoročnú riaditeľku Centra voľného času v…

Zobraziť celý článok