10. 10. 2012
Tekvicové strašidlá v CVeČku
Jeseň je obdobím krásnych  farieb padajúceho lístia a dozrievaním plodov typických pre toto obdobie. Vyrezávanie tekvicových strašidiel  a svetlonosov  je dobrou zábavou pre deti i dospelých.  

Piaty  október bol dňom, keď sa areál CVeČka naplnil malými i väčšími priaznivcami  tejto akcie.  Všetci  sa tešili na tento tajomný deň, ktorý sa nezaobišiel bez  súťaženia a čarovania z rôznych prírodných materiálov.  Po krátkom privítaní deti s nadšením začali vytvárať plastelínové doplnky, ozdoby, stužky, ktoré postupne pripevňovali na svoju tekvičku.

Netrvalo dlho a pod ich šikovnými rukami začali vznikať  farebné čudá rôznych veľkostí a tvarov. Pre menšie deti  bola pripravená výroba papierových šarkanov spojená s vystrihovaním a nalepovaním. Výtvory malých umelcov boli zaradené do súťaže o Najtekvičku. Počas podujatia sa deti mohli občerstviť červíčkovým punčom a chutným gulášom. Na záver podujatia porota vyhodnotila z množstva tekvicových strašidiel tie najzaujímavejšie, ktoré boli odmenené peknými cenami. Sladká odmena sa však ušla všetkým šikovným deťom.  

-CVČ-

Ďalšie
Školstvo
Práca
Oznamy
29. 9. 2023
Voľné pracovné miesto v materskej škole: učiteľka

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01  Malacky  informuje o voľnom pracovnom mieste. Názov…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
29. 9. 2023
Uzavretie Športového leta 2023 v bowlingu

Seniori z Denného centra v Malackách ukončili 5. ročník akcie Športové leto 2023 v bowlingu…

Zobraziť celý článok