27. 9. 2012
Tae-bo mánia v Letnom ringu

V sobotu 29. 9. ožije Letný ring Aliho Reinenauera rytmickou hudbou, ktorá oslovuje  milovníkov moderného skupinového cvičenia. Tae-bo je skupinovou fyzickou aktivitou, v ktorej niektorí hľadajú možnosť zdravého chudnutia, získavania telesnej kondície a aktívneho relaxu.

Aktívni cvičenci, ale aj ktokoľvek, kto má záujem vyskúšať si vlastnú výdrž, sa budú môcť zapojiť do cvičenia pod vedením skúsených trénerov od 10.00 h až do 15.00 h. Limit cvičenia nie je určený a závisí len od vašej zdatnosti a chuti. „Cvičenci sa môžu pripojiť kedykoľvek a kedykoľvek aj skončiť. Kto však vydrží v pohybe celé 4 hodiny, dostane od nás darček,“ hovorí jeden z organizátorov Ali Reisenauer.

Vstupné pre cvičiacich je 5 €, pričom cena zahŕňa aj občerstvenie – minerálka, müsli tyčinka a ovocie. Pre divákov je pripravený aj sprievodný program. Podujatie, ktoré TEAM TAE-BO v Malackách s úspechom organizuje už pravidelne každý rok. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v telocvični. Príďte a uvidíte!

 

-red-

Ďalšie
Spoločnosť
Podujatia
Oznamy
19. 4. 2024
Bezplatné právne poradenstvo pre všetkých

Slovenská advokátska komora pri príležitosti Dňa advokácie pripravuje bezplatné právne poradenstvo…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 4. 2024
Malí futbalisti na medzinárodnom turnaji

V nedeľu 14. apríla sa malí futbalisti zprípravky Žolíka Malacky zúčastnili na medzinárodnom…

Zobraziť celý článok