27. 9. 2012
Tae-bo mánia v Letnom ringu

V sobotu 29. 9. ožije Letný ring Aliho Reinenauera rytmickou hudbou, ktorá oslovuje  milovníkov moderného skupinového cvičenia. Tae-bo je skupinovou fyzickou aktivitou, v ktorej niektorí hľadajú možnosť zdravého chudnutia, získavania telesnej kondície a aktívneho relaxu.

Aktívni cvičenci, ale aj ktokoľvek, kto má záujem vyskúšať si vlastnú výdrž, sa budú môcť zapojiť do cvičenia pod vedením skúsených trénerov od 10.00 h až do 15.00 h. Limit cvičenia nie je určený a závisí len od vašej zdatnosti a chuti. „Cvičenci sa môžu pripojiť kedykoľvek a kedykoľvek aj skončiť. Kto však vydrží v pohybe celé 4 hodiny, dostane od nás darček,“ hovorí jeden z organizátorov Ali Reisenauer.

Vstupné pre cvičiacich je 5 €, pričom cena zahŕňa aj občerstvenie – minerálka, müsli tyčinka a ovocie. Pre divákov je pripravený aj sprievodný program. Podujatie, ktoré TEAM TAE-BO v Malackách s úspechom organizuje už pravidelne každý rok. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatie uskutoční v telocvični. Príďte a uvidíte!

 

-red-

Ďalšie
Šport
30. 5. 2023
Nultý ročník volejbalového turnaja v Malackách

Druhú májovú sobotu sa v telocvični ZŠ Dr. J Dérera uskutočnil volejbalový turnaj volejbalových…

Zobraziť celý článok
Šport
30. 5. 2023
Záhoráci majú za sebou najúspešnejšiu sezónu. Tréner Ćirić: S 10. miestom nie…

Záhoráci obsadili v konečnej tabuľke extraligy 10. miesto, čo je ich doteraz najlepšie umiestnenie…

Zobraziť celý článok