11. 12. 2009
Sviatočná nálada na malackej radnici

Pracovať na mestskom úrade neznamená len sedieť v pohodlí a v teple, ako to niektorí vidia, ale aj byť vystavený ustavičnému tlaku rozličných termínov, nepoľavovať v pracovnom napätí a najmä byť verejnosti na očiach. Náročná práca v prospech občanov mesta si vyžaduje niekedy asertivitu, inokedy empatiu, no v každom prípade sebareflexiu úradníkov, ktorých poslaním je slúžiť klientom.

Po náročnom roku, ktorý poznačili najskôr plynová, potom hospodárska kríza, ale aj výčiny počasia, si posledné dni v roku spríjemňuje aj malacká radnica. Stromček zdobí vestibul od začiatku decembra, na Mikuláša sa zamestnancom ušla maličká čokoládová pozornosť, ktorú odovzdával primátor ráno hneď pri príchode do práce. Záver roka sa tradične spája aj s posedením, na ktorom sa vyhodnocujú a oceňujú najlepší zamestnanci mesta.

Pracovníci mesta vyrobili krásne vianočné svietniky, ktoré od 10. 12. zdobia kancelárie vedenia mesta a vedúcich oddelení. Krátko pred Vianocami (18. 12.) si zvykne osadenstvo malackej radnice spolu spievať koledy a spríjemní tak deň nielen sebe, ale aj klientom, ktorí na úrad prichádzajú. Každý sa môže k spievajúcim pripojiť a atmosféru spolupatričnosti si takto vychutnať.

T. Búbelová 
    

Ďalšie
Šport
Voľný čas
26. 2. 2024
Skvelý úvod Záhorákov v Modre základom ďalšieho víťazstva

Hádzanárom klubu HC Záhoráci Stupava/Malacky vyšiel skvele úvod stretnutia v Modre (23. februára),…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
23. 2. 2024
Pozývame vás venčiť psíkov

            Strávte víkendové doobedia so psíkmi a oni vám darujú veľa lásky. Venčenie…

Zobraziť celý článok