11. 12. 2009
Sviatočná nálada na malackej radnici

Pracovať na mestskom úrade neznamená len sedieť v pohodlí a v teple, ako to niektorí vidia, ale aj byť vystavený ustavičnému tlaku rozličných termínov, nepoľavovať v pracovnom napätí a najmä byť verejnosti na očiach. Náročná práca v prospech občanov mesta si vyžaduje niekedy asertivitu, inokedy empatiu, no v každom prípade sebareflexiu úradníkov, ktorých poslaním je slúžiť klientom.

Po náročnom roku, ktorý poznačili najskôr plynová, potom hospodárska kríza, ale aj výčiny počasia, si posledné dni v roku spríjemňuje aj malacká radnica. Stromček zdobí vestibul od začiatku decembra, na Mikuláša sa zamestnancom ušla maličká čokoládová pozornosť, ktorú odovzdával primátor ráno hneď pri príchode do práce. Záver roka sa tradične spája aj s posedením, na ktorom sa vyhodnocujú a oceňujú najlepší zamestnanci mesta.

Pracovníci mesta vyrobili krásne vianočné svietniky, ktoré od 10. 12. zdobia kancelárie vedenia mesta a vedúcich oddelení. Krátko pred Vianocami (18. 12.) si zvykne osadenstvo malackej radnice spolu spievať koledy a spríjemní tak deň nielen sebe, ale aj klientom, ktorí na úrad prichádzajú. Každý sa môže k spievajúcim pripojiť a atmosféru spolupatričnosti si takto vychutnať.

T. Búbelová 
    

Ďalšie
Práca
Oznamy
21. 6. 2024
MsCSS hľadá pomocnú silu do kuchyne

Zamestnávateľ: Mestské centrum sociálnych služieb MalackySídlo: 1. mája 9, 901 01 MalackyPracovné…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 6. 2024
Zo stolnotenisového Pezinka prišla dobrá správa

Naši mladší žiaci Martin Sloboda a Róbert Žáček vybojovali na majstrovstvách kraja v družstvách 2.…

Zobraziť celý článok