15. 5. 2023
Stolnotenisová sezóna pokračuje

Naši mladí stolní tenisti úspešne pokračujú v sezóne. Norbert Zeman získal svoju prvú medailu, najmladšie žiačky sa stali majsterkami kraja a Oliver Sloboda sa predstavil na majstrovstvách SR starších žiakov.

Na majstrovstvách regiónu BA/TT 2023 v Moravskom Svätom Jáne v kategórii najmladšie a staršie žiactvo MSK Malacky reprezentovali Andrej Žákovič, Norbert Zeman, Róbert Žáček, František Klíma, Sára Klímová, Natália Ježovičová, Tomáš Danihel, Jonáš Tomša, Oliver Sloboda, Paulína Godányová, Erika Stúpalová a Veronika Stúpalová. Radosť trénerom urobili najmä naši najmenší, keď všetci šiesti postúpili zo skupín do vyraďovacej časti šampionátu. Najväčší úspech vo farbách MSK zaznamenal Norbert Zeman, ktorý obsadil 3. miesto a získal svoju prvú medailu. Srdečne mu blahoželáme!

Najmladšie žiačky Natália JežovičováSára Klímová po výhre 3:0 nad STO Veľký Biel 3:0 získali titul majsteriek kraja.

Oliver Sloboda reprezentoval na majstrovstvách SR starších žiakov. V štvorhre s A. Dreninom (STK Senec) obsadili 9. – 16. miesto, v zmiešanej štvorhre s Gomolovou (STK ZŠ Na Bielenisku Pezinok) skončili na delenom 17. – 24. mieste.

Všetkým hráčom ďakujeme za vzornú reprezentáciu klubu a rodičom za podporu.

Text a foto: P. Rajtoková

22. 10. 2024
Malačania sa stále držia čela, zvládli nervák vo Veľkých Ludinciach

Futbalisti FC Žolík Malacky zvíťazili v 13. kole 3. ligy Západ na ihrisku TJ Družstevník Veľké…