8. 12. 2023
Stolné tenistky sú líderkami extraligy

Družstvo žien MSK Malacky prezimuje na čele aktuálnej extraligovej tabuľky. Posledným zápasom pred zimnou prestávkou bol domáci súboj s Trenčianskym Jastrabím, ktoré naše dievčatá presvedčivo vyhrali 7:0.

Pôvodne sa v sobotu 2. decembra mal hrať v Malackách dvojzápas, avšak hráčky Topoľčian kvôli chorobe nemohli pricestovať. Druhý zápas sa však pre nás skončil skvele.

MSK Malacky – KST Drive Trenčianske Jastrabie 7:0

Body: štvorhra A. Biskupičová/P. Rajtoková 1/0, N. Kosová, P. Rajtoková, A. Biskupičová

po 2

Po 7 odohraných zápasoch majú hráčky MSK Malacky na konte 18 bodov za 5 výhier, jednu remízu a jednu prehru. Sú na čele tabuľky o skóre pred SK Vydrany.

Želáme im, aby po zimnej prestávke pokračovali vo výborných výkonoch.

MSK Malacky/-red-

20. 5. 2024
Záhoráci s prvým víťazstvom v Ligovom pohári

Hádzanári HC Záhoráci Stupava/Malacky si vo 4. kole Ligového pohára Niké Handball extraligy…

Práca
Oznamy
17. 5. 2024
Voľné pracovné miesto na MsÚ: samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky s názvom: Samostatný…