22. 6. 2021
Stolné tenistky na majstrovstvách SR
Stolné tenistky MSK Malacky sa zúčastnili na majstrovstvách Slovenska, ktoré boli náhradou za neodohranú sezónu ženskej extraligy. V  hale Národného stolnotenisového centra v Bratislave sa v štvrťfinále turnaja stretli s favorizovaným tímom a neskorším finalistom ŠKST Topoľčany, ktorému podľahli 1:5. V skupine o 5. – 8. miesto naše hráčky najskôr zdolali Belú nad Cirochou jednoznačne 5:0, neskôr v priamom súboji o 5. miesto prehrali s Valalikmi 4:5, a tak celkovo skončili na 6. priečke.
V malackom drese sa na turnaji predstavili Pavlína Rajtoková, Natália KosováHenrieta Horníková. Titul majsteriek Slovenska obhájili stolné tenistky STC ŠKST Bratislava, ktoré vo finále zdolali ŠKST Topoľčany 5:2. Bronzové medaily získali hráčky Ružomberka.
Našim hráčkam ďakujeme za vzornú reprezentáciu mesta.

-mb-/foto: MSK Malacky