2. 12. 2019
Staňte sa anjelom

Dražba obrazov známych slovenských výtvarníkov pomôže trom deťom, ktorým sa do životnej cesty postavila choroba. Dominika, Samko a Jakubko sú plne odkázaní na starostlivosť svojho okolia a ich liečba je veľmi náročná.

Iniciatíva malackej autorky Veroniky Rusňákovej sa začala 18. novembra výstavou diel v knižnici MCK Malacky a potrvá do 13. decembra. Obrazy, ktoré umelci venovali bez nároku na honorár, môžete vydražiť aj vy na sociálnej sieti (Facebook Veronika Rusňáková) pridaním komentára s cenou pod fotografiu diela, o ktoré máte záujem. V prípade, že nemáte prístup ku komentárom, môžete sa zapojiť do dražby aj telefonicky cez mobilné telefónne číslo 0915 876 110 a organizátorka zbierky doplní sumu za vás.

Akcia vyvrcholí benefičným koncertom 16. decembra v malackom kine Záhoran o 18.00 h. Diváci dostanú šancu vydražiť ešte tie diela, ktoré sa nepredali v internetovej aukcii. O program sa postarajú moderátorka Barbora Zajačková a účinkujúci Andrea Zimányiová, Kristián Révay, hudobná formácia Bazár a stálica Janko Slezák. Na pomoc postihnutým deťom poputuje celá vyzbieraná suma.

-lw-

Ďalšie
Šport
Voľný čas
26. 2. 2024
Skvelý úvod Záhorákov v Modre základom ďalšieho víťazstva

Hádzanárom klubu HC Záhoráci Stupava/Malacky vyšiel skvele úvod stretnutia v Modre (23. februára),…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
23. 2. 2024
Pozývame vás venčiť psíkov

            Strávte víkendové doobedia so psíkmi a oni vám darujú veľa lásky. Venčenie…

Zobraziť celý článok