19. 4. 2021
Športoviská sú otvorené pre kluby i verejnosť
Od pondelka 19. apríla je na Slovensku opäť povolené robiť kolektívny šport, avšak stále len v skupinách v maximálnom počte šiestich športovcov. To znamená, že si znova môžete zahrať v ŠH Malina napríklad basketbal, futsal, volejbal, florbal (vo verzii 3 na 3) či bedminton. Sprchy a šatne zatiaľ vláda nepovolila. V ďalšej fáze uvoľňovania by však mohlo prísť k zrušeniu limitov pre kolektívne športy či povoleniu amatérskych súťaží.
Okrem telocvične sa v Maline dá rezervovať malý bazén v plavárni pre šesťčlenné skupiny na hodinu. Veľký plavecký bazén zatiaľ v prevádzke nie je. Baletná sála a lezecká stena zatiaľ zostávajú zatvorené. 
Brány pre verejnosť a pre členov klubu MSK Malacky na tréningy otvorila aj stolnotenisová hala a tenisové a volejbalové kurty v Zámockom parku. V ich prípade takisto platí, že je povolené športovať v maximálne 6-člennej skupine. Zahrať si môžete aj plážový volejbal na pieskovom ihrisku na letnom kúpalisku. 
Športovanie je podmienené negatívnym antigénovým alebo PCR testom na Covid-19 nie starším ako 14 dní. Rezervácie na všetky športoviská sú dostupné na www.adhocmalacky.sk

-mb-/grafika: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Ďalšie
Šport
24. 7. 2024
Vysvedčenia pre karatistov

Koniec júna je u školákov vždy spájaný s odovzdávaním vysvedčení za dosiahnuté výsledky v škole.…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
22. 7. 2024
Okresný súd Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste

Okresný súd Malacky informuje o voľnom štátnozamestnaneckom mieste v dočasnej štátnej službe vo…

Zobraziť celý článok