19. 4. 2021
Športoviská sú otvorené pre kluby i verejnosť
Od pondelka 19. apríla je na Slovensku opäť povolené robiť kolektívny šport, avšak stále len v skupinách v maximálnom počte šiestich športovcov. To znamená, že si znova môžete zahrať v ŠH Malina napríklad basketbal, futsal, volejbal, florbal (vo verzii 3 na 3) či bedminton. Sprchy a šatne zatiaľ vláda nepovolila. V ďalšej fáze uvoľňovania by však mohlo prísť k zrušeniu limitov pre kolektívne športy či povoleniu amatérskych súťaží.
Okrem telocvične sa v Maline dá rezervovať malý bazén v plavárni pre šesťčlenné skupiny na hodinu. Veľký plavecký bazén zatiaľ v prevádzke nie je. Baletná sála a lezecká stena zatiaľ zostávajú zatvorené. 
Brány pre verejnosť a pre členov klubu MSK Malacky na tréningy otvorila aj stolnotenisová hala a tenisové a volejbalové kurty v Zámockom parku. V ich prípade takisto platí, že je povolené športovať v maximálne 6-člennej skupine. Zahrať si môžete aj plážový volejbal na pieskovom ihrisku na letnom kúpalisku. 
Športovanie je podmienené negatívnym antigénovým alebo PCR testom na Covid-19 nie starším ako 14 dní. Rezervácie na všetky športoviská sú dostupné na www.adhocmalacky.sk

-mb-/grafika: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Ďalšie
Šport
1. 3. 2024
Mladí stolní tenisti nám robia radosť

Naši talentovaní stolní tenisti majú vposlednom období viacero úspešných vystúpení. Najmladšie…

Zobraziť celý článok
Šport
1. 3. 2024
15 titulov majstrov kraja pre AC Malacky

Pred časom sme informovali oúspešnom vystúpení atlétov AC Malacky počas prvej časti majstrovstiev…

Zobraziť celý článok