19. 4. 2021
Športoviská sú otvorené pre kluby i verejnosť
Od pondelka 19. apríla je na Slovensku opäť povolené robiť kolektívny šport, avšak stále len v skupinách v maximálnom počte šiestich športovcov. To znamená, že si znova môžete zahrať v ŠH Malina napríklad basketbal, futsal, volejbal, florbal (vo verzii 3 na 3) či bedminton. Sprchy a šatne zatiaľ vláda nepovolila. V ďalšej fáze uvoľňovania by však mohlo prísť k zrušeniu limitov pre kolektívne športy či povoleniu amatérskych súťaží.
Okrem telocvične sa v Maline dá rezervovať malý bazén v plavárni pre šesťčlenné skupiny na hodinu. Veľký plavecký bazén zatiaľ v prevádzke nie je. Baletná sála a lezecká stena zatiaľ zostávajú zatvorené. 
Brány pre verejnosť a pre členov klubu MSK Malacky na tréningy otvorila aj stolnotenisová hala a tenisové a volejbalové kurty v Zámockom parku. V ich prípade takisto platí, že je povolené športovať v maximálne 6-člennej skupine. Zahrať si môžete aj plážový volejbal na pieskovom ihrisku na letnom kúpalisku. 
Športovanie je podmienené negatívnym antigénovým alebo PCR testom na Covid-19 nie starším ako 14 dní. Rezervácie na všetky športoviská sú dostupné na www.adhocmalacky.sk

-mb-/grafika: Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR

Ďalšie
Samospráva
Spoločnosť
26. 1. 2023
Špeciálna prokuratúra zastavila stíhanie primátora

 „Je nepochybné, že sa nestal skutok, pre ktorý sa vedie trestné stíhanie,“ píše sa v…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
25. 1. 2023
Múzeum vydalo nový zborník

MCK Malacky - Múzeum Michala Tillnera vydalo nový zborník Malacky a okolie 15, zameraný na…

Zobraziť celý článok