10. 10. 2014
Sobota v znamení jablkových dobrôt
Už po štvrtý raz sa Malacky zapojili do obľúbeného podujatia Bratislavského samosprávneho kraja s názvom Jablkové hodovanie. V sobotu 11. 10. tak stánky v centre mesta na Kláštornom námestí budú ponúkať za symbolické ceny dobroty z jabĺk. Čerstvé koláče najrozmanitejších druhov, sušené jablká, jablká v tekutom stave, raw dobroty, ale aj pestrý kultúrny program a súťaže.

To všetko je pripravené pre Malačanov a návštevníkov nášho mesta. Ako vždy sa na podujatí môžete zásobiť aj kvalitnými zimnými jablkami, ktoré budú k dispozícii na predaj vo väčších množstvách. Mesto Malacky pre svojich obyvateľov vyrobilo krásny nástenný kalendár na rok 2015 s názvom Zámocký park.

Počas celého nasledujúceho roka vás budú tešiť pôsobivé fotozábery z rozličných zákutí tejto národnej kultúrnej pamiatky a pýchy všetkých Malačanov. Kalendár si budete môcť kúpiť v stánku TIK-u Malacky. Veríme, že počasie bude rovnako príjemné ako v predchádzajúcich dňoch, no keby predsa zlyhalo, podujatie sa uskutoční v Spoločenskom dome MCK na Mierovom námestí.

Text: T. Búbelová; Foto: archív

Ďalšie
Mestská polícia
Práca
Oznamy
3. 2. 2023
Mestská polícia Malacky prijme príslušníka

Mesto Malacky vyhlasuje prijímacie konanie na obsadenie miesta – príslušník Mestskej polície…

Zobraziť celý článok
Voľný čas
Spoločnosť
2. 2. 2023
Karnevalová paráda v Cvečku

Novučičké priestory Komunitného centra pri Cvč privítali v piatok 27. januára všetky…

Zobraziť celý článok