20. 7. 2018
Situácia sa stabilizovala, uzavretie diaľničného privádzača nehrozí
Po včerajšom (19. júl) dopravnom nápore na rekonštruovanom diaľničnom privádzači Malacky sa situácia upokojila. Dopravu riadili zamestnanci stavby a zároveň bola svetelná signalizácia nastavená tak, aby sa nevytvárali kolóny. Odstránené boli aj technické problémy, ktoré stav zapríčinili.
 
Vedenie radnice vyzýva k alternatívnej voľbe dopravy. „Žiadame vodičov, aby v maximálnej miere využívali starú cestu do Bratislavy i z Bratislavy a na diaľnicu sa pripájali na diaľničnej križovatke Zohor – Stupava – Lozorno, aby odľahčili dopravu na diaľničnom privádzači Malacky,“ informoval zástupca primátora Milan Ondrovič.  
 
Dopravná polícia zároveň vyzýva vodičov a ostatných účastníkov cestnej premávky, aby rešpektovali dopravné značenie. K obzvlášť nebezpečným kolíziám prichádza na železničnom priecestí na Radlinského ulici. Vodiči v dopravnej zápche – napriek tomu, že výstražná svetelná signalizácia už upozorňuje na príchod vlaku – vojdú do priecestia. Zbytočne tak vznikajú veľmi nebezpečné a stresové situácie.
 
Celkove je situácia stabilizovaná a avizované uzatvorenie diaľničného privádzača Malacky už nehrozí. 
        
-is-
Ďalšie
Oznamy
7. 12. 2023
V piatok bude hlasitá skúška sirén

Ministerstvo vnútra SR oznamuje, že vpiatok 8. decembra o12.00 h bude akustické preskúšanie…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
Podujatia
7. 12. 2023
Benefičný koncert Vstúpte pohladil dušu

Nezisková organizácia Vstúpte, ktorá sa venuje ľuďom s mentálnym postihnutím v našom meste,…

Zobraziť celý článok