2. 9. 2020
Seniori zabojovali o trofeje
        „Odrastenci“, čiže seniori z Denného centra v Malackách, zakončili podujatie ŠPORTOVÉ LETO 2020 vzájomným meraním síl v bowlingovom turnaji. Počas leta svedomito trénovali každý utorok v BBM na Priemyselnej ulici v Malackách. Druhý ročník turnaja zorganizovali členovia výboru Denného centra v spolupráci s BBM. Za pomoc  a vytvorenie vynikajúcej atmosféry patrí veľká vďaka predovšetkým pánovi Josefovi Smolinskému. Na záver turnaja si všetci pochutili na dobrotách, ktoré pripravili pracovníci BBM. 
U mužov si za prvé miesto odniesol pohár Ľubomír Dúnar, druhé miesto obsadil Emil Jung  a tretie Stanislav Polovka.  V kategórii žien si prvú priečku vybojovala Lýdia Kolandrová, na druhom mieste sa umiestnila Anna Osuská a tretia bola Veronika Jahodová.
Malackí seniori sa už teraz tešia na novú sezónu 2020/2021. Veria, že pravidelným športovaním si upevnia svoje zdravie aj vo vyššom veku. Bowling je vhodný pre všetky vekové kategórie – potvrdzuje to aj fakt, že medzi nami sú aj seniori vo veku nad 80 rokov.

Text a foto: Denné centrum Malacky
Ďalšie
Spoločnosť
21. 3. 2023
Farebný deň

21. marec je Svetovým dňom Downovho syndrómu. Ľudia si vtento deň obliekajú ponožky rôznych…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Školstvo
21. 3. 2023
Zápis do 1. ročníka základných škôl

Mesto Malacky a riaditeľstvá základných škôl v Malackách oznamujú, že zápis na plnenie…

Zobraziť celý článok