31. 3. 2017
Samo Tomeček – hudobník a športovec s dušou Záhoráka

Niet pochýb o tom, že šport a hudba k sebe patria. A tak sa úspešní malackí športovci na pódiu striedali s úspešným spevákom Samom Tomečkom. Na naše otázky odpovedal milo a ochotne.

Aký je tvoj vzťah k športu?
Veľmi pozitívny. Bol som aktívnym tenistom, ale musel som s ním prestať kvôli problémom s ramenom a lakťom. K športovcom mám veľmi blízko, mojím najlepším kamarátom je olympijský víťaz v chôdzi Matej Tóth. Som aj členom futbalového tímu MUFUZA a trikrát po sebe som spieval na celoslovenskom vyhlasovaní športovca roka..

Si aj dobrý fanúšik?
Rád si pozriem šport v telke. Milujem hokej. Každé ráno, keď sa zobudím, skontrolujem  výsledky NHL a našich hokejistov. Vždy som chcel byť športovcom alebo hudobníkom.

Ako naberáš kondíciu, ktorú potrebuješ počas vystúpení?
Dvakrát do týždňa hrám futbal a chodím do posilňovne. A manuálne pracujem na našej chalupe na Záhorí.

Teraz si mi ako správny tenista nahral na smeč, respektíve na otázku. Už na pódiu si hovoril o svojom vzťahu k Záhoriu. Ako to teda je?
Moji rodičia pochádzajú zo Záhoria – mama zo Zohoru, otec zo Skalice. Ešte než som prišiel na svet, naši bývali v Malackách a starší brat sa tu aj narodil. Ja som sa síce narodil v Bratislave, ale srdcom som Záhorák.

-lub-/-otano-

Ďalšie
Kultúra
24. 5. 2024
Tomáško Hindra v seriáli TV Markíza

V Malackách sa to veru hereckými talentmi len tak hemží. Vedeli ste, že Tomáško zmarkízackeho…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
24. 5. 2024
Hrnček z Malaciek pre Kaisera s Lábusom

Návšteva Stovežatej, Divadlo Kalich a trochu šťastia Kto by nepoznal obľúbených hercov…

Zobraziť celý článok