6. 9. 2013
Rekonštrukcia prípadu Jožka Púčika pred očami verejnosti

Už na budúci týždeň sa začne dlho očakávaný a starostlivo pripravovaný divadelný festival Zejdeme sa na hambálku. Miestom milých stretnutí známych i menej známych divadelných zoskupení s vďačnými fanúšikmi sa Malacky stanú už po šiesty raz. Svoje miestečno na tomto malackom divadelnom sviatku opäť dostáva aj mládežnícky dorast z DNH, ktorý pripravuje verejné vypočutie Jožka Púčika v jeho zamotanom prípade. S účasťou verejnosti aktéri mienia udalosti vyšetriť a urobiť zadosť spravodlivosti a preto všetkým odkazujú:

Vážená verejnosť,

prípad Jozefa Púčika, zlodeja, defraudanta a vraha, otriasol mnohými. S napätím budeme sledovať výrok súdu, ktorý starostlivo zváži všetky aspekty konania recidivistu Jozefa P., bývalého zamestnanca spolku Humanitas. My, poctiví občania, sme presvedčení, že takéto hyeny v spoločnosti nemajú miesto, a nielenže od nich odvraciame tvár, ale povieme si: fuj!

Rekonštrukciu celého prípadu pre verejnosť pripravili ochotní  a uvedomelí občania z ochotníckeho Štúdia mladých Divadla na Hambálku ako výstrahu pre ďalšie zodpovedné generácie.  Pripomenieme si tak motívy konania Jozefa P. 

11. septembra o 19.00 h v Kulturním domčeku (kino) v Malackách.

Náš postoj je jednoznačný: nezľakneme sa zvláštností a nevysvetliteľných javov, ktoré sprevádzajú prípravu verejného prejednávania /http://www.divadlonahambalku.sk/katastrofick%C3%BD-scen%C3%A1r-sa-naplnil / a nedovolíme, aby spravodlivosť zostala, takpovediac, slepá!

Vaši oddaní Hambálkovci!

 

Text: -tabu-; Foto: -dnh-

Ďalšie
Šport
25. 6. 2024
Judisti už dosúťažili

Dvoma súťažami vLeviciach sa skončilo zápolenie vjude mladších vekových kategórií v tomto školskom…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Rozvoj
Cykloturistika
25. 6. 2024
Cyklotrasy – otázky verejnosti (2)

Kto má prednosť? Dve križovatky, rovnaká odpoveď V nadväznosti na naše predchádzajúce články o…

Zobraziť celý článok