22. 6. 2022
REGIO POMPA: Regionálna divadelná paráda sa otvára divákom
Niektoré nápady ostávajú v polohe túžob, prianí či možností, a niektoré sú s chuťou uchopené a stanú sa skutočnosťou. Myšlienka je zrazu dielom, vynálezom či podujatím – ako v našom prípade. 

Divadelníčky Beina Reifová a Zuzana Pucherová sa stretli na Zúbkových prameňoch 2022 u bývalej divadelníčky Katky Habovej a unisono sa zhodli: urobíme detskú divadelnú  prehliadku! Hneď oslovili okoloidúcu divadelníčku Adrianu Vallovú, ktorá pridáva do zostavy Simonu Dermekovú. Práve prichádzajúca Betka Šurinová bola ideálnou do pätice. A tak to začalo.
Vzácnosť chvíle ale nastala, keď úmysel dostal meno. Vtedy sa všetko stalo prvýkrát skutočnosťou. REGIO POMPA, regionálna paráda… Stano Bellan, Rozália Habová, Peter Holenka stoja za vizuálom a Rasťo Král je stvoriteľom hymny prehliadky.
Program je bohatý. Okrem predstavení budú aj tvorivé dielne, diskusie, hodnotiace semináre, či podvečerná DIV KA – divadelná kaviareň so živou hudbou zuškárov a cvečkárov. 
Slávnostné otvorenie festivalu bude 24. júna 2022 o 17 h. v kine v Malackách. Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Malacky. 


Ďalšie
Práca
Oznamy
17. 5. 2024
Voľné pracovné miesto na MsÚ: samostatný odborný referent územného plánovania

Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky s názvom: Samostatný…

Zobraziť celý článok
Školstvo
Práca
Oznamy
16. 5. 2024
Štyri voľné pracovné miesta v materskej škole

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01 Malacky, informuje o štyroch voľných pracovných miestach.…

Zobraziť celý článok