22. 6. 2022
REGIO POMPA: Regionálna divadelná paráda sa otvára divákom
Niektoré nápady ostávajú v polohe túžob, prianí či možností, a niektoré sú s chuťou uchopené a stanú sa skutočnosťou. Myšlienka je zrazu dielom, vynálezom či podujatím – ako v našom prípade. 

Divadelníčky Beina Reifová a Zuzana Pucherová sa stretli na Zúbkových prameňoch 2022 u bývalej divadelníčky Katky Habovej a unisono sa zhodli: urobíme detskú divadelnú  prehliadku! Hneď oslovili okoloidúcu divadelníčku Adrianu Vallovú, ktorá pridáva do zostavy Simonu Dermekovú. Práve prichádzajúca Betka Šurinová bola ideálnou do pätice. A tak to začalo.
Vzácnosť chvíle ale nastala, keď úmysel dostal meno. Vtedy sa všetko stalo prvýkrát skutočnosťou. REGIO POMPA, regionálna paráda… Stano Bellan, Rozália Habová, Peter Holenka stoja za vizuálom a Rasťo Král je stvoriteľom hymny prehliadky.
Program je bohatý. Okrem predstavení budú aj tvorivé dielne, diskusie, hodnotiace semináre, či podvečerná DIV KA – divadelná kaviareň so živou hudbou zuškárov a cvečkárov. 
Slávnostné otvorenie festivalu bude 24. júna 2022 o 17 h. v kine v Malackách. Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Malacky. 


Ďalšie
Oznamy
1. 2. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac február 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Šport
30. 1. 2023
Záhoráci s výborným vstupom do druhej časti sezóny

            Hádzanári Stupavy a …

Zobraziť celý článok