27. 4. 2012
Prvomájové Malacky 2012 – užite si ich!
Prípravy na podujatie vrcholia a okrem zábavy nasledujúce dni predstavujú nápor aj pre organizátorov. Hoci pred samotným 1. májom sú štyri dni hudobných a zábavných podujatí v stane pri kaštieli, k Prvomájovým Malackám by malo všetko zostať čisté a pripravené na najväčšie celodenné mestské podujatie v Malackách. Okrem zverejneného programu čaká najmä na deti veľa atrakcií, do ktorých sa môžu aktívne zapojiť.

V kaštieli sa opäť budú konať bezplatné prehliadky. Môžete sa na nich zúčastniť každú polhodinu od 11.00 až do 18.00 h v 15- až 20-členných skupinkách. Brána do kaštieľa bude otvorená a vstup na nádvorie voľný. Vstupy na prehliadky zrekonštruovaných i nezrekonštruovaných častí kaštieľa (každú polhodinu, ale s prestávkou od 14.30 do 15.00 h) budú z podbránia dverami vľavo. Východ bude na nádvorie.

Hneď pri kaštieli v stánku MsÚ dostanete reklamné predmety mesta a budete môcť prispieť aj na zbierku na kaštieľ. Na pamiatku si tam môžete zaobstarať napr. magnetku s vyobrazením Malackého kaštieľa. Pre prípad nehody, úrazu alebo nevoľnosti niekoho z návštevníkov, ale aj účinkujúcich sa v areáli Zámockého parku budú nachádzať hliadky prvej pomoci z miestnej organizácie Slovenského Červeného kríža. Ak to bude nevyhnutné, volajte t. č.  0903 031 354 a 0903 122 614.

Mesto pripravilo pre ľudí dostatok mobilných toaliet, ktoré sa nachádzajú v blízkosti kaštieľa a hlavného stanu, preto prosíme o pochopenie a žiadame vás všetkých, aby ste ich v prípade potreby využívali a nepokúšali sa na tento účel dostať do kaštieľa. V prípade akýchkoľvek organizačných informácií alebo informácií o programe sa môžete obrátiť na pracovníkov v stánku MsÚ alebo priamo v kaštieli.

Text: T. Búbelová; Foto: -archív-
 
Ďalšie
Samospráva
Spoločnosť
26. 1. 2023
Špeciálna prokuratúra zastavila stíhanie primátora

 „Je nepochybné, že sa nestal skutok, pre ktorý sa vedie trestné stíhanie,“ píše sa v…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
25. 1. 2023
Múzeum vydalo nový zborník

MCK Malacky - Múzeum Michala Tillnera vydalo nový zborník Malacky a okolie 15, zameraný na…

Zobraziť celý článok