27. 4. 2012
Prvomájové Malacky 2012 – užite si ich!
Prípravy na podujatie vrcholia a okrem zábavy nasledujúce dni predstavujú nápor aj pre organizátorov. Hoci pred samotným 1. májom sú štyri dni hudobných a zábavných podujatí v stane pri kaštieli, k Prvomájovým Malackám by malo všetko zostať čisté a pripravené na najväčšie celodenné mestské podujatie v Malackách. Okrem zverejneného programu čaká najmä na deti veľa atrakcií, do ktorých sa môžu aktívne zapojiť.

V kaštieli sa opäť budú konať bezplatné prehliadky. Môžete sa na nich zúčastniť každú polhodinu od 11.00 až do 18.00 h v 15- až 20-členných skupinkách. Brána do kaštieľa bude otvorená a vstup na nádvorie voľný. Vstupy na prehliadky zrekonštruovaných i nezrekonštruovaných častí kaštieľa (každú polhodinu, ale s prestávkou od 14.30 do 15.00 h) budú z podbránia dverami vľavo. Východ bude na nádvorie.

Hneď pri kaštieli v stánku MsÚ dostanete reklamné predmety mesta a budete môcť prispieť aj na zbierku na kaštieľ. Na pamiatku si tam môžete zaobstarať napr. magnetku s vyobrazením Malackého kaštieľa. Pre prípad nehody, úrazu alebo nevoľnosti niekoho z návštevníkov, ale aj účinkujúcich sa v areáli Zámockého parku budú nachádzať hliadky prvej pomoci z miestnej organizácie Slovenského Červeného kríža. Ak to bude nevyhnutné, volajte t. č.  0903 031 354 a 0903 122 614.

Mesto pripravilo pre ľudí dostatok mobilných toaliet, ktoré sa nachádzajú v blízkosti kaštieľa a hlavného stanu, preto prosíme o pochopenie a žiadame vás všetkých, aby ste ich v prípade potreby využívali a nepokúšali sa na tento účel dostať do kaštieľa. V prípade akýchkoľvek organizačných informácií alebo informácií o programe sa môžete obrátiť na pracovníkov v stánku MsÚ alebo priamo v kaštieli.

Text: T. Búbelová; Foto: -archív-
 
Ďalšie
Práca
Oznamy
12. 4. 2024
Materská škola hľadá zamestnanca na pozíciu učiteľ/ka

Materská škola, Jána Kollára 896, 901 01  Malacky  informuje o voľnom pracovnom mieste. Názov…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
História
12. 4. 2024
Boli sme sa pozrieť na Enigmu z Malaciek

20. marca sa vBrne začala výstava, ktorej hlavnou hviezdou je stroj Enigma, pochádzajúci zleteckej…

Zobraziť celý článok