27. 9. 2012
Prvé rokovanie MsZ po prázdninách
V Malackách sa vo štvrtok 27. 9. o 15.00 h začne prvé rokovanie MsZ po letných prázdninách. Pre obyvateľov mesta je toto zasadnutie mestského poslaneckého zboru zaujímavé najmä tým, že po prvý raz ho budú môcť sledovať z pohodlia svojho domova prostredníctvom online prenosu cez internetovú stránku mesta www.malacky.sk.  

K dôležitým bodom programu patria návrhy dvoch VZN, z ktorých prvé sa týka nakladania s nájomnými bytmi vo vlastníctve mesta a druhé pravidiel času predaja a prevádzky služieb na území mesta Malacky. Podľa neho všeobecná prevádzková doba je od 6.00 h do 22.00 h v dňoch pred pracovným dňom a od 6.00 do 24.00 h v dňoch pred dňom pracovného pokoja. K ustanoveniam VZN sa predpokladá živá diskusia.

Zaujímavými bodmi programu budú aj predkladané správy, napr. Správa o prevádzke nízkonákladového sociálneho bývania v areáli na Hlbokej ulici či Správa o vymáhaní pohľadávok za komunálny odpad a drobný stavebný odpad. Na rokovaní odznejú aj viaceré informácie, napr. o realizácii projektu Záhorie, Malacky – odkanalizovanie a o vykonaných opatreniach „závodu na výrobu vakcín“.

-tabu-  
Ďalšie
Spoločnosť
30. 5. 2023
Spomíname na profesora Antona Gútha

So zármutkom sme prijali správu, že 14. mája tohto roka nás opustil hrdý Záhorák, lekár Anton…

Zobraziť celý článok
Šport
29. 5. 2023
Atléti sa presadzujú aj vonku

Atletická halová sezóna je za nami. Pretekári z AC Malacky úspešne odštartovali preteky na…

Zobraziť celý článok