27. 9. 2012
Prvé rokovanie MsZ po prázdninách
V Malackách sa vo štvrtok 27. 9. o 15.00 h začne prvé rokovanie MsZ po letných prázdninách. Pre obyvateľov mesta je toto zasadnutie mestského poslaneckého zboru zaujímavé najmä tým, že po prvý raz ho budú môcť sledovať z pohodlia svojho domova prostredníctvom online prenosu cez internetovú stránku mesta www.malacky.sk.  

K dôležitým bodom programu patria návrhy dvoch VZN, z ktorých prvé sa týka nakladania s nájomnými bytmi vo vlastníctve mesta a druhé pravidiel času predaja a prevádzky služieb na území mesta Malacky. Podľa neho všeobecná prevádzková doba je od 6.00 h do 22.00 h v dňoch pred pracovným dňom a od 6.00 do 24.00 h v dňoch pred dňom pracovného pokoja. K ustanoveniam VZN sa predpokladá živá diskusia.

Zaujímavými bodmi programu budú aj predkladané správy, napr. Správa o prevádzke nízkonákladového sociálneho bývania v areáli na Hlbokej ulici či Správa o vymáhaní pohľadávok za komunálny odpad a drobný stavebný odpad. Na rokovaní odznejú aj viaceré informácie, napr. o realizácii projektu Záhorie, Malacky – odkanalizovanie a o vykonaných opatreniach „závodu na výrobu vakcín“.

-tabu-  
Ďalšie
Šport
17. 4. 2024
Záhoráci budú bojovať v skupine o 5. – 8. miesto. S Považskou Bystricou…

V stredu 10. apríla odohrali hádzanári Záhoráci Stupava/Malacky domáci extraligový zápas s…

Zobraziť celý článok
Životné prostredie
Doprava
17. 4. 2024
Do práce na bicykli 2024: už sa môžete registrovať

Malacky sa opäť zapojili do kampaneDo práce na bicykli, vďaka čomu sa už môžu registrovať…

Zobraziť celý článok