10. 4. 2014
Program Prvomájových Malaciek je známy!

Tradičné podujatie Prvomájové Malacky, ktoré sa každoročne teší obľube Malačanov, ale aj obyvateľov z okolitých dedín, sa už nezadržateľne blíži. Kompletný program vrátane časov vám prinesieme aj v MH č. 8/2014 a nájdete ho aj na našom webe pod úvodným bannerom.

Na hlavnej scéne pri Malackom kaštieli sa počas dňa predstaví folklórny súbor Macejko, Cigánski diabli v sprievode tanečnej skupiny Gypsy Dance Teather. Nebude chýbať Eva Máziková, Dychová hudba Malačané či v súčasnosti veľmi populárne Duo Yamaha. Večerný program ponúkne hneď tri čerešničky na torte. Vystúpia Fragile, VidiekHex.

Na rockovom pódiu, ktoré sa tradične nachádza pri futbalovom ihrisku, dopoludnia vystúpi celé Tanečné štúdio Saltatrix. Poobede ho ovládnu rockeri a uvidíte skupiny Rebelent, Storm of Eternity, REEL, RequiemDown to hell. Na futbalovom ihrisku sa uskutočnia Majstrovstvá Slovenska silných mužov, ktoré sa u nás konali aj v roku 2011. Siláci tu budú predvádzať nevídané predstavenie. Dvíhať budú obrovské kolosy, ktoré môžu mať aj pol tony. Alternatívna scéna pred kaštieľom ponúkne vystúpenia skupín The Bridge, Páničasu, Bonbon Trio, LongitalKatarazia.

Okrem toho nebudú chýbať futbalové zápasy, volejbalový turnaj, množstvo atrakcií pre deti, divadelné i šermiarske predstavenia a veľa ďalších atrakcií. Bude sa teda naozaj na čo pozerať. Už teraz vás srdečne pozývame!

prvomajove.malacky.sk

N. Slobodová


 

Ďalšie
Rozvoj
Cykloturistika
24. 6. 2024
Rozvoj cyklodopravy je naším spoločným cieľom

Podpora bezpečnej cyklodopravy bola hlavným cieľom cyklojazdy Malackami, ktorá sa konala vsobotu 8…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
21. 6. 2024
MsCSS hľadá pomocnú silu do kuchyne

Zamestnávateľ: Mestské centrum sociálnych služieb MalackySídlo: 1. mája 9, 901 01 MalackyPracovné…

Zobraziť celý článok