28. 12. 2016
Prinášame: futsalová extraliga juniorov 5. kolo

V Badíne sa viac darilo Banskej Bystrici.

MIBA Banská Bystrica : 1.SFC Canaria Team Malacky 1:4 (0:3)
Závoník – Vaniš, Buzek, Hitmar, Čeřovský“C“, Haramia, Ronec, Michálek.
Góly: 2 Čeřovský, Ronec, Michálek.
Žltá karta: Závoník.
30 divákov

Malačania prišli na zápas do Badína v značnom predstihu, aby sa na súpera dobre pripravili. Stretnutie sa začalo z oboch strán opatrne, súperi mali pred sebou až prílišný rešpekt. Ako prví udreli hostia – v 4. minúte, po nacvičenej akcii z rohu zakončoval premiérovo Ronec 0 : 1. Už v 6. minúte sa trafil do čierneho Michálek, ktorý si pekne zabehol za obranu domácich a sám pred brankárom nezaváhal – 0 : 2. Miba zostala priebehom prvého polčasu zaskočená a keď sa už zdalo, že sa výsledok nezmení, po chybe domáceho hráča išiel sám na bránu kapitán hostí Čeřovský a rutinérsky zakončil na polčasový výsledok 0 : 3.

Na začiatku druhého polčasu sa obraz hry nezmenil. Aj keď snahu domácim nemožno uprieť, znova udreli hostia, keď sa presadil Čeřovský na 0 : 4. Potom Malačania povolili domácim, aby znížili – dorážal Samson 1 : 4 – a to hneď Bystričanov naštartovalo. Osem minút pred koncom hostí zatlačili, odhodlali sa aj k hre bez brankára, ale zmenu to už neprivodilo. Pri vyložených šanciach podržal Malačanov skvelý Závoník a tak si hostia zaslúžene odviezli z Badína tri body.

Pavol Fehér (prezident klubu 1.SFC Canaria Team Malacky) :
„Musím pochváliť celý kolektív za zodpovedný prístup a výkon. Chalani dodržali taktické pokyny od trénerov a v dôležitých momentoch nás podržal brankár Ferko Závoník. Nesmieme zaspať, aby sme 5. januára na domácom turnaji, keď privítame žilinské kluby Doxx a Makroteam, uspeli.“

P. Fehér

Ďalšie
Voľný čas
Spoločnosť
Kultúra
2. 10. 2023
Z Malaciek do Sydney

Žije, pracuje, tvorí aužíva si život vAustrálii. Malačianka Natália Chabadová (32) odišla pred…

Zobraziť celý článok
Školstvo
2. 10. 2023
Stredné školy na jednom mieste. Nenechajte si ujsť Deň župných škôl v Bory Mall 

Chemici, kuchári, pekári, informatici, elektrotechnici, kvetinári či kaderníci na jednom mieste.…

Zobraziť celý článok