7. 10. 2014
Prieskum spokojnosti cestujúcej verejnosti

Zväz autobusovej dopravy žiada občanov mesta Malacky o vyplnenie krátkeho dotazníka týkajúceho sa spokojnosti cestujúcej verejnosti.

Zväz autobusovej dopravy dbá na to, aby dopravcovia poskytovali obyvateľom obcí a miest požadovanú kvalitu a dostatok spojov na riadnu dochádzku do zamestnania, škôl alebo na návštevu zdravotníckych zariadení.  Cieľom prieskumu je zistiť skutočné preferencie, ktorý druh dopravy je najpoužívanejší a z akých dôvodov (vzdialenosť zastávky, ponuka spojov, cena cestovného a pod.)

Zväz autobusovej dopravy má za to, že dopravná obsluha každej obce a každého občana musí byť zachovaná a rovnako musí byť garantovaná aj jej minimálna úroveň. Štát je povinný zabezpečiť, či už priamo, alebo prostredníctvom samospráv, dostatočnú ponuku spojov verejnej dopravy a tieto výkony financovať, aby zabezpečovaním dopravy netrpeli už aj tak skromné rozpočty obcí.

Dotazník je možné vyplniť do 15. októbra na recepcii MsÚ a odovzdať ho tam do pripravenej urny. Dotazník si môžete rovnako vytlačiť z dokumentu, ktorý je priložený k tejto správe. Následne je však nutné odovzdať ho na recepcii MsÚ.

Vyplnením dotazníka pomôžete presadiť vaše záujmy a ďalší rozvoj dopravných služieb.

-red-

Dotazník k prieskumu spokojnosti cestujúcej verejnosti (141,6 kB)

 

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
4. 12. 2023
Plán činnosti vo vojenskom obvode na mesiac december 2023

ilustr. foto: www.mod.gov.sk Kompletné info na www.mosr.sk

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
30. 11. 2023
Nový podcast MALACKY NAHLAS - prvý diel

Milí Malačania, začíname s novým podcastom MALACKY NAHLAS. Budeme sa v ňom venovať dôležitým a…

Zobraziť celý článok