2. 6. 2011
Prehliadka veteránov už v sobotu

Auto-moto klub Veterán z Malaciek je organizátorom výstavy veteránov, ktorá sa uskutoční v sobotu 4. 6. na Kamennom mlyne pri Plaveckom Štvrtku od rána do 12.00 h. Kolóna deduškov automobilov z celej republiky sa napoludnie pohne smerom k Malackám. „Zatiaľ nemáme súhlas polície, ale radi by sme prešli stredom mesta cez križovatku a pokračovali po viadukte ku kaštieľu,“ povedal predseda AMK Veterán Michal Hallon.

„Do areálu Zámockého parku máme povolený vstup od 12.30 do 13.30 h. Očakávame tak 50 účastníkov, ale všetko závisí od počasia. Môže ich byť 30, ale aj 70. Je to otvorená rally pre radosť verejnosti a nás všetkých. Zídu sa tu ľudia naladení na rovnakú strunu, ktorí si okružnú jazdu po Záhorí naplno vychutnajú,“ povedal M. Hallon.

Z Malaciek sa nablýskané vozidlá, aké často môžeme vidieť už iba vo filmoch pre pamätníkov, pustia po trase na Studienku, Lakšársku Novú Ves v smere do Sološnice, kde ich čaká hodinová zastávka a kultúrny program pripravený ľuďmi z obce. Pokračovať budú do Rohožníka, Perneka, Jablonového, ďalej cez Lozorno, Zohor a Láb s ďalšou zastávkou v  Plaveckom Štvrtku. Potom už len späť na Kamenný mlyn.

T. Búbelová; Foto: AMK Veterán   

Ďalšie
Šport
28. 2. 2024
Žiačky hádzanárky obstáli v medzinárodnej konkurencii

Staršie imladšie žiačky spojeného družstva Strojár Malacky/ŠKH Rohožník sa zúčastnili na…

Zobraziť celý článok
Životné prostredie
28. 2. 2024
Strom roka dostal ošetrenie

Počas februára sme hlasovali vankete Európsky strom roka 2024 za náš dub zo Zámockého parku.…

Zobraziť celý článok