2. 6. 2011
Prehliadka veteránov už v sobotu

Auto-moto klub Veterán z Malaciek je organizátorom výstavy veteránov, ktorá sa uskutoční v sobotu 4. 6. na Kamennom mlyne pri Plaveckom Štvrtku od rána do 12.00 h. Kolóna deduškov automobilov z celej republiky sa napoludnie pohne smerom k Malackám. „Zatiaľ nemáme súhlas polície, ale radi by sme prešli stredom mesta cez križovatku a pokračovali po viadukte ku kaštieľu,“ povedal predseda AMK Veterán Michal Hallon.

„Do areálu Zámockého parku máme povolený vstup od 12.30 do 13.30 h. Očakávame tak 50 účastníkov, ale všetko závisí od počasia. Môže ich byť 30, ale aj 70. Je to otvorená rally pre radosť verejnosti a nás všetkých. Zídu sa tu ľudia naladení na rovnakú strunu, ktorí si okružnú jazdu po Záhorí naplno vychutnajú,“ povedal M. Hallon.

Z Malaciek sa nablýskané vozidlá, aké často môžeme vidieť už iba vo filmoch pre pamätníkov, pustia po trase na Studienku, Lakšársku Novú Ves v smere do Sološnice, kde ich čaká hodinová zastávka a kultúrny program pripravený ľuďmi z obce. Pokračovať budú do Rohožníka, Perneka, Jablonového, ďalej cez Lozorno, Zohor a Láb s ďalšou zastávkou v  Plaveckom Štvrtku. Potom už len späť na Kamenný mlyn.

T. Búbelová; Foto: AMK Veterán   

Ďalšie
Šport
26. 5. 2023
Majstrovstvá OPK Malacky v disciplíne M 400

Na strelnici Športovo-streleckého klubu Malacky sa 14. mája uskutočnila prvá strelecká súťaž…

Zobraziť celý článok
Práca
Oznamy
26. 5. 2023
Voľné pracovné miesto: samostatný odborný referent všeobecnej učtárne

    Mesto Malacky informuje o voľnom pracovnom mieste na Mestskom úrade Malacky. Názov pracovnej…

Zobraziť celý článok