14. 9. 2016
Pozvánka na tradičný turnaj amatérskych tenistov RYCHLEPOISTENIE CUP 2016

24. – 25. septembra 2016 sa na dvorcoch TK Strojár Malacky v Zámockom parku v Malackách uskutoční 17. ročník tenisového turnaja vo dvojhre neregistrovaných amatérskych tenistov.Tento turnaj pokračuje v dlhoročnej tradícii a s veľkou perspektívou do ďalších rokov.

Prihlásiť sa možno do 20. septembra len osobne u Michala Gelingera, Záhradná 14, Malacky (tel. 0903/241086). Súčasťou záväznej prihlášky je zaplatenie turnajového vkladu a nahlásenie kontaktných údajov hráča. Bez splnenia si týchto povinností nebude hráč zaradený do žrebovania.

Žrebovanie bude dňa 21. septembra (streda) o 19.00 hod na dvorcoch TK Strojár Malacky. Oboznámiť sa s ním môžu hráči následne aj u vrchného rozhodcu turnaja. Turnaj sa úvodnými stretnutiami začína v sobotu 24. septembra o 8.00 hod. Finále je plánované v prípade priaznivého priebehu na sobotu podvečer. Je potrebné, aby hráči dodržiavali pokyny usporiadateľov. Čakacia doba je 15 min. od oficiálne uvedeného začiatku zápasu, potom bude zápas skrečovaný. Úprava časového rozvrhu turnaja je v kompetencii riaditeľa turnaja a vrchného rozhodcu turnaja.

Spôsob hry:
Maximálne 24 účastníkov. 8 skupín po 3, víťazi skupín postupujú do štvrťfinále. Všetky zápasy okrem finále sa hrajú na jeden víťazný set do 6, za stavu 6:6 sa hrá tajbrejk do 7 bodov. Finále sa hrá na dva víťazné sety do 6, v každom sa za stavu 6:6 hrá tajbrejk. V prípade vyrovnaného stavu 1:1 na sety sa hrá namiesto 3. setu rozhodujúci supertajbrejk do 10 bodov.
Spôsob hry môže byť upravený ak sa prihlási menej účastníkov.

Počet dvorcov:              3 – antuka
Počet štartujúcich:         minimálne 24
Turnajový vklad:            7,- EUR (v cene je nápoj)
Odmeny:                       vecné ceny pre víťaza, finalistu a semifinalistov
Lopty:                           DUNLOP
Riaditeľ turnaja:              Michal Gelinger,
Vrchný rozhodca turnaja: Peter Soročin

M. Gelinger

Ďalšie
Šport
27. 9. 2023
Okolo ringu:  boxerský maratón

Pred pár dňami sa vDubnici nad Váhom konal 8-hodinový maratón II. Slovenskej ligy boxu (SLB). V…

Zobraziť celý článok
Služby
Oznamy
27. 9. 2023
Prerušenie dodávky pitnej vody na Martina Benku a Jána Hollého

Bratislavská vodárenská spoločnosť (BVS) oznamuje, že počas pondelka 9. októbra 2023 musí prerušiť…

Zobraziť celý článok