9. 2. 2012
Poznáme víťaza valentínskej súťaže malackých médií

Pri príležitosti Sviatku zamilovaných pre vás redakcia mestských médií pripravila zaujímavú súťaž. Od 31. 1. ste mali možnosť zabojovať o valentínsku luxusnú 6-chodovú večeru pre dve osoby v reštaurácii FINE na Štefánikovej ulici v Malackách. Stačilo len napísať a poslať váš príbeh lásky. Jediným pravidlom bolo dodržanie počtu znakov (2000). To však, bohužiaľ, viacerí súťažiaci nesplnili, a preto boli zo súťaže vyradení.
Po dlhom rozhodovaní sme sa v redakcii zhodli na víťazovi. Tým sa stala Jana Kopčová, ktorá sa s nami podelila o svoj príbeh lásky, ktorý trvá dodnes. A ako sme sľúbili, my sa oň podelíme s vami.

-red-

Láska cez inernet


Nie, nehovorím o filme s Tomom Hanksom a Meg Ryan v hlavnej úlohe. Ruku na srdce, veríte na ňu? Existuje? Sympatia, kamarátstvo či dokonca láska cez monitor? Ja nie. Teda, neverila som.
Tak ako skoro každý z nás využívam služby internetu. Chatujem, čítam, posielam. Nepatrím medzi fanúšikov internetových “zoznamiek“, napriek tomu som sa však i ja na jednu z nich dala nahovoriť. Nehľadala som tam priateľa. Nehľadala som tam vlastne vôbec nič. Skôr som komunikovala s ľuďmi, ktorých poznám už dlhšie obdobie, a predovšetkým osobne. Časom som sedela pri PC čoraz častejšie. Stále mi vypisoval jeden chalan. Písali sme si dosť neutrálne, nijako extra ma neupútal, jeho gramatika bola hrozná (až neskôr som sa dozvedela, že bol maďarskej národnosti a slovenský pravopis mu robil problémy). Raz som mala dobrý deň, darilo sa mi a on mi opäť napísal. Som človek, ktorý koná impulzívne. Pozvala som ho na kávu. Neviem, čo mi to napadlo. Najprv bol prekvapený, no dohodli sme sa na stretnutí v jednom nákupnom centre. Išla som tam úplne bez emócií, žiaden stres, ktorý je pri takýchto situáciách bežný. Nečakala som nič extra, maximálne hodinku „pokecám“ a utekám domov. Teraz sa na tom len smejem. Na dohovorenom mieste ma čakal dosť dobre vyzerajúci chlapík. A na moje prekvapenie bol aj inteligentný, vtipný a charizmatický. Káva sa skončila o 23.00 h a stále bolo o čom rozprávať. Pred pár mesiacmi sme oslávili naše piate výročie zoznámenia sa, pol roka spolu bývame a plánujeme svadbu. Našla som v ňom presne to, čo som hľadala, aj keď mi ani vo sne nenapadlo, že „toho pravého“ nájdem práve na internete.

Jana Kopčová

Ďalšie
Bezpečnosť
Oznamy
14. 6. 2024
Dnes o 12.00 h bude skúška sirén

V piatok 14. júna sa o 12.00 h na celom území Slovenska uskutoční preskúšanie varovnej siete sirén…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Rozvoj
13. 6. 2024
Podcast MALACKY NAHLAS - 7. diel

Vďaka dotácii vyše 1,5 milióna eur sa bude revitalizovať vnútroblok na Záhoráckej. Čo všetko to…

Zobraziť celý článok