24. 1. 2013
Pozagas podporil školský časopis

Spoločnosť Pozagas a.s. darovala ZŠ Záhorácka 95, Malacky finančný príspevok na zabezpečenie vydávania školského časopisu pod názvom In Box.

Časopis je bezplatný, informuje o dianí v škole, výsledkoch žiakov v súťažiach, obsahuje ich literárne, výtvarné a cudzojazyčné práce. Čitateľ si v ňom môže nájsť aj rôzne ankety, rozhovory, kvízy, hádanky, krížovky a hlavolamy.

Školský časopis, ktorý si pripravujú samotní žiaci, má veľký význam nielen pre tých, ktorí majú literárne nadanie a prostredníctvom neho uverejňujú svoje príspevky, ale v podmienkach triedy či školy plní silnú motivačnú funkciu pre všetkých žiakov.

In Box doteraz vychádzal len v obmedzenom počte a vďaka vyššie uvedenému finančnému daru sa bude môcť pravidelne dostávať do rúk všetkým žiakom školy. Bude dostupný aj pre rodičov a celkom určite sa stane vhodným darčekom pre návštevníkov školy. Okrem tlačenej podoby nezabudla redakčná rada pod vedením PaedDr. Svetlany Tokárovej ani na elektronickú verziu, ktorá sa už teraz stala obľúbenou lokalitou pre návštevníkov webovej stránky školy. Vedenie ZŠ Záhorácka 95, Malacky by touto cestou chcelo poďakovať spoločnosti Pozagas a.s. za podporu tohto zmysluplného projektu.

Petr Filip
Pozagas - logo

Časopis In Box – internetová verzia

Ďalšie
Samospráva
Spoločnosť
26. 1. 2023
Špeciálna prokuratúra zastavila stíhanie primátora

 „Je nepochybné, že sa nestal skutok, pre ktorý sa vedie trestné stíhanie,“ píše sa v…

Zobraziť celý článok
Spoločnosť
Kultúra
25. 1. 2023
Múzeum vydalo nový zborník

MCK Malacky - Múzeum Michala Tillnera vydalo nový zborník Malacky a okolie 15, zameraný na…

Zobraziť celý článok