24. 1. 2013
Pozagas podporil školský časopis

Spoločnosť Pozagas a.s. darovala ZŠ Záhorácka 95, Malacky finančný príspevok na zabezpečenie vydávania školského časopisu pod názvom In Box.

Časopis je bezplatný, informuje o dianí v škole, výsledkoch žiakov v súťažiach, obsahuje ich literárne, výtvarné a cudzojazyčné práce. Čitateľ si v ňom môže nájsť aj rôzne ankety, rozhovory, kvízy, hádanky, krížovky a hlavolamy.

Školský časopis, ktorý si pripravujú samotní žiaci, má veľký význam nielen pre tých, ktorí majú literárne nadanie a prostredníctvom neho uverejňujú svoje príspevky, ale v podmienkach triedy či školy plní silnú motivačnú funkciu pre všetkých žiakov.

In Box doteraz vychádzal len v obmedzenom počte a vďaka vyššie uvedenému finančnému daru sa bude môcť pravidelne dostávať do rúk všetkým žiakom školy. Bude dostupný aj pre rodičov a celkom určite sa stane vhodným darčekom pre návštevníkov školy. Okrem tlačenej podoby nezabudla redakčná rada pod vedením PaedDr. Svetlany Tokárovej ani na elektronickú verziu, ktorá sa už teraz stala obľúbenou lokalitou pre návštevníkov webovej stránky školy. Vedenie ZŠ Záhorácka 95, Malacky by touto cestou chcelo poďakovať spoločnosti Pozagas a.s. za podporu tohto zmysluplného projektu.

Petr Filip
Pozagas - logo

Časopis In Box – internetová verzia

Ďalšie
Šport
23. 4. 2024
Záhoráci vstúpili do bojov o 5. miesto prehrou

Hádzanári Stupavy a Malaciek Záhoráci sa po vypadnutí vo štvrťfinále play off predstavia v skupine…

Zobraziť celý článok
Šport
22. 4. 2024
V Šali to nevyšlo, Malačania zlomení v druhom polčase

V Šali to nevyšlo, Malačania zlomení v druhom polčase Futbalisti FC Žolík Malacky prehrali v 23…

Zobraziť celý článok