19. 10. 2009
Popoludnie určené seniorom

V piatok 16. októbra sa v Kultúrním domečku konalo predstavenie pod názvom Estrádne pásmo s Máriou Kráľovičovou. Príjemný program, ktorý sa organizoval pod záštitou župana Bratislavského samosprávneho kraja Vladimíra Bajana a primátora Malaciek Jozefa Ondrejku, sa uskutočnil v rámci Mesiaca úcty k starším a bol určený práve tým skôr narodeným.

Na osladenie života dostal každý hneď po príchode balíček s bratislavskými rožkami, ktorý dvom stovkám pozvaných venoval Bratislavský samosprávny kraj. Po príhovoroch už nasledovalo estrádne pásmo v podaní členov Spolku Záhorákov. Na pódiu sa tak za potlesku publika objavila národná umelkyňa Mária Kráľovičová, herec Anton Baláž, Helena Jurasová-Blahová, Anton Ivánek a Reimond Kákoni.

Počas dvojhodinového programu, ktorý moderovala Jana Sedláková,  odznelo množstvo vtipných príbehov a spomienok z mladosti aj „po našem“ – teda v záhoráčtine. Na záver J. Ondrejka za mesto odovzdal každému divákovi červený klinček. Všetci odchádzali s dobrým pocitom a úsmevom na tvári.

-raj-

Ďalšie
Šport
9. 6. 2023
Pre hádzanú obetuje všetko: Laura Walterová patrí k najlepším

Keď sa narodíte do hádzanárskej rodiny a prejavíte záujem o šport, nie je veľká šanca, že sa vašou…

Zobraziť celý článok
Samospráva
Spoločnosť
9. 6. 2023
Mestské zastupiteľstvo: urgent, migranti, klimatická stratégia, komisie

Poslanci MsZ 30. mája prerokovali okrem tém spomenutých v nadpise tohto článku aj návrh na…

Zobraziť celý článok