26. 3. 2013
Polícia pátra po mužovi, ktorý prepadol predajňu potravín

Policajti pátrajú po páchateľovi, ktorý včera prepadol predajňu potravín na Bernolákovej ulici. Ako agentúru SITA informoval hovorca bratislavských policajtov František Peczár, krátko pred 18-tou hodinou vošiel do predajne neznámy muž ozbrojený krátkou guľovou zbraňou. Pod hrozbou jej použitia žiadal od pracovníčok finančnú hotovosť.

“Pracovníčky predajne potravín napriek nátlaku páchateľa finančnú hotovosť nevydali. Páchateľ následne unikol na neznáme miesto,” povedal Peczár. V čase lúpeže sa v predajni nachádzala jedna klientka, nikto sa však nezranil.

Muž, po ktorom polícia pátra, je vysoký približne 165 cm, na sebe mal tmavé oblečenie a na hlave čiernu kuklu. Akékoľvek informácie, ktoré by pomohli vypátrať páchateľa, možno oznámiť na bezplatné číslo polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

– SITA –

 – foto: ilustračné/internet –

 

Ďalšie
Kultúra, šport a voľný čas
10. 12. 2025
Úspechy hádzanárskych talentov

Za posledné týždne sme zaznamenali niekoľko výrazných apotešujúcich výsledkov našich talentovaných…

Zobraziť celý článok
Kultúra, šport a voľný čas
10. 12. 2025
Monika Písečná Baňovičová: Moja milovaná atletika

Odchovankyňa atletického klubu AC Malacky Monika Písečná Baňovičová skončila saktívnou kariérou.…

Zobraziť celý článok