17. 4. 2014
Podujatia v Zámockom parku pri Malackom kaštieli
Zámocký park nie je len obľúbenou rekreačnou zónou, ale aj dejiskom viacerých veľkých podujatí pre verejnosť. Už čoskoro môžete byť účastníkmi niektorého z nich:

23. apríl – Ukážky policajnej činnosti
Krajské riaditeľstvo policajného zboru v spolupráci s okresnými riaditeľstvami pripravilo v dopoludňajších hodinách atraktívne ukážky policajnej činnosti hromadnou formou. Po vlaňajšej úspešnej premiére o toto podujatie prejavilo záujem veľa základných aj materských škôl.

1. máj – Prvomájové Malacky 2014
Tradičné happeningové podujatie s bohatým kultúrnym programom na niekoľkých hudobných scénach, spojené s jarmočnou atmosférou, sprievodným programom lákadlami pre deti či športovými lahôdkami, medzi ktoré tento rok patria napr.  Majstrovstvá Slovenska strongmanov na fulbalovom štadióne od 18.00 do 20.00 h. Celý program podujatia nájdete na www.malacky.sk.

3. máj – Jarný zraz fiatiek (Fiat 126)
Priaznivci fiatiek z Bratislavy a širšieho okolia sa už desiatykrát stretnú na tradičnom Jarnom zraze 126 Bratislava. Podujatie sa začína 3. mája ráno o 9.00 h v bratislavskej Petržalke. Tento rok sú však medzi partnermi aj Malacky, kde si defilé kedysi veľmi obľúbených miniautíčok značky Fiat 126 môžeme prezrieť 3. mája na pravé poludnie, keď sa očakáva ich príjazd do Malaciek. Cieľom účastníckych vozidiel bude priestor parkoviska oproti požiarnej zbrojnici. Neskôr sa fiatky presunú pred kaštieľ, kde bude spoločné fotenie od 13.00 do 13.30 h. Približne o 14.00 h sa kolóna týchto dnes už takmer veteránov pohne smerom k Jakubovským rybníkom.

10. máj – Míľa pre mamu (11. ročník)
Materské centrum Vánok sa zapojilo do celoslovenskej akcie organizovanej Úniou materských centier pri príležitosti Dňa matiek. Od 15.00 do 18.00 h si tak celé rodiny v Zámockom parku užijú zábavné podujatie plné bohatého sprievodného programu.

14. máj – Detská olympiáda škôlkarov
Materská škola Kollárova v Malackách pripravila pre deti veľa pohybu a zábavy so svojimi rovesníkmi na čerstvom vzduchu v malackej oáze zelene.

-red-
Ďalšie
Práca
Oznamy
21. 6. 2024
MsCSS hľadá pomocnú silu do kuchyne

Zamestnávateľ: Mestské centrum sociálnych služieb MalackySídlo: 1. mája 9, 901 01 MalackyPracovné…

Zobraziť celý článok
Šport
19. 6. 2024
Zo stolnotenisového Pezinka prišla dobrá správa

Naši mladší žiaci Martin Sloboda a Róbert Žáček vybojovali na majstrovstvách kraja v družstvách 2.…

Zobraziť celý článok