4. 2. 2008
Plesalo sa až do rána

Hotel Atrium bol 1. 2. dejiskom 3. ročníka reprezentačného Plesu primátora Malaciek. Úprimné uvítanie hostiteľa Jozefa Ondrejku s manželkou čakalo plesajúcich vo foyeri hotela. Ruža pre dámu, suché Martini s olivou a zvuk cimbalovky naladili na správnu plesovú nôtu. Organizátori vsadili na osvedčený program, ktorým tradične sprevádzali Petra Kolevská-Vančíková a Vlado Zetek. Do tanca hrali podľa vzoru minulého roka spolok VESELANKA & BLACK BAND a v bare DJ Palo.

 

S nádychom orientu ples otvárali brušné tanečnice. Úvodný tanec patril samozrejme primátorskému páru, ku ktorému sa po chvíli pridali aj ostatní hostia. Tí, ktorí si chceli od tanca oddýchnuť, mohli skúsiť zariskovať v mobilnom kasíne. Úspešní hráči po polnoci nevynechali dražbu exkluzívnych cien. Za nahraté peniaze mohli vyhrať aj neobmedzený pobyt v (K)kanade pre dve osoby či odhalenú pannu. V tombole napríklad nechýbal diviak z erbu mesta či 1 euro na každý deň až do vstupu Slovenska do menovej únie (333 eur).

 

Na plese sa predstavila aj muzikálová speváčka, malacká rodáčka Mirka Partlová. Dozvedeli sme sa od nej, že vyhrala konkurz na hlavnú rolu v muzikáli West Side Story, ktorú pripravuje Nová scéna. Po barovom predpolnočnom prekvapení, tombole a dražbe zvýšil čas už len na spontánnu zábavu až do rána.

 

Ďalšie
Doprava
22. 9. 2023
Rekonštrukcia dvoch parkovísk na Juhu sa blíži ku koncu

Aktuálna rekonštrukcia dvoch veľkých parkovísk na Ulici M. Tillnera na sídlisku Juh sa podľa…

Zobraziť celý článok
Voľby
22. 9. 2023
PARLAMENTNÉ VOĽBY 2023: Hlasovacie preukazy

O hlasovací preukaz môže požiadať volič, ktorý má trvalý pobyt na Slovensku a v deň konania volieb…

Zobraziť celý článok